hayalimdeki kadına dönüşmek...

Ben sosyal hizmetler okuyorum 2.üniversite olarak.Eger ilginiz varsa düşünebilirsiniz:)

Merhaba can hanımlar.. uzun zamandır burada değildim o yüzden gelişmelerden haber veremedim.
Buralardan çok sıkılmıştım ve kim oldugumu ne olduğumu bulmak için küçük bir seyahate çıktım. Önce istanbul sonra bursa derken baya ufkum açıldı. Ne kadar doğayi sevsem de aslinda ruhumun şehirli bir kadına ait olduğunu keşfettim. Istanbul nisantasinda gezerken o kadar mutlu oldum ki ama bursa beni inanilma sıktı..
Buralardan uzak kaldığında birazcık sporumu aksattım bakımlarıma yeterince zaman ayiramadim ama bir kaç gündür tekrardan basladim.
Sabah zumba dersiyle güne başlayıp soluğu kuaförde aldim. Şu an orada yazıyorum. Dip boyası guzel bir fon ile devam edecegim.
Cilt bakımı konusunda karma cildime uygun tonik, krem ve yıkama jeli aldim. Düzenli kullanmaya calisiyorum. Tek sıkıntım çenemde oluşan büyük akneler... sanirim iyi bir dermatolog bulmam gerek. Ayda bir duzenli cilt bakımına gitmeye karar verdim ve uygun bir yerde buldum. Vücuduma da 10 günde bir peeling uygulayacağım duzenli nemlendirme de vazgecilmezim zaten. Ayrıca lazere de devam..

Eğitim ve kişisel gelisim konusuna gelince açık öğretimde yaşlı bakımına yazıldım. (Hedef diyetisyenlige gecmek) ayın 15 inde sınav var ama hala başlayamadım çalışmalara.. elimden geldiğince eğitici videolar izlemeye devam ediyorum. Haluk tatar, rüzgâr mira okan vazgecilmezlerim arasında... bir kaç kitap siparişi verdim Ayrica elimde de elif şafak havvanin üç kızı var..
Yapmak istediğim çok şey var ama zaman zaman depresif ruh hâlinde oluyorum o zaman hiç bir şey yapmak istemiyorum buna genelde yanlış insanlarin icinde olmak sebep oluyor
Şunu Anladim ki yanında ki insanlar çok çok önemli enerjisi sana iyi gelmeyen insanlari hayatında tutmayacaksın. Kendini dinleyip neyle mutlu olduğunu keşfettiğin anda o yolda devam edeceksin..
Saçlarım kururken bende hayatımı daha ne şekilde kaliteli hale geitirirm diye düşünüyorum. Şunu biliyorum ki her ne olursa olsun güzel düşünmek pozitif olmak dünyanın en büyük lüksü...
Her daim bu lüksle yasamak dileğiyle..
Görüşmek üzere mutlu haftalar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…