Göz Makyajı Hayalimde ki rimel! (Resimli)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

OnlyHope

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2011
62
0
Bugüne kadar ne kadar rimel denediysem bunun gibisini bulamadım. Belki bilen,kullanan vardır. Allah rızası için kızlar.:KK25:
Bu rimelden bulsam onunla yatar onunla kalkarım herhalde. Böyle güzel bir şey olamaz. Yardım edin banaa...:KK25:

$adsız.JPG

cnm tüy ekleyen rimellerden al kat kat defalarca sür bu hale gelir, unutma rimeli bir kez sürünce biraz belli oluyor ama aynanın karşısına gelip 5 dakikanı harcarsan bu görüntüyü elde edersin bence ben öyle yapıyorum şahsen givency nin aldım pazardan 5 tl ye çok memnun kaldım mesela

Canım bu görüntüyü Givenchy'nin Phenomen Eyes adlı maskarasıyla elde edebilirsin; fakat enteresan bir fırçası olduğundan kullanımı biraz zahmetlidir, haberin olsun.

Givency'nin hangisiydi peki canım. Tüylü derken anlayamadım pek?

cnm özür dilerek düzeltiyorum channel miş, üzerinde kanatlı melek gibi bir kız kabartması var, pazardan aldım hani dubaiden kaçak getiriyorlar ya tüy eklemeli derken kirpik ekliyor kirpiğine o da daha dolgun bir görünüm veriyor:KK9:

Givenchy Phenomen Eyes gelmiş geçmiş en iyi maskaradır herhalde. Tabi pazarda satılanı değil. Resim çekicem birazdan.

aman bende akıl mı var ya fotoğrafları çekip çıkıp gitmişim koymadan pehh şimdi yüklüyorum:

bu normal göz :)
$12681.jpg

bu tek kat givenchy
$12692.jpg

bu da iki kat
$12701.jpg

üçüncü katı da çıkarsanız o bütünleşik görünümü elde edebilirsiniz. ama çoğu inan sevmez bu bitişik kirpik olayını o yüzden ben iki katı sürdükten sonra sık fırçası olan başka bir rimelle kirpikleri ayırıyorum tarıyorum bir bakıma.

rimelin markası kadar doğru kullanılması da önemlidir
tek kat rimel ile bu goruntuyu elde edemezsiniz, mümkün değil
birinci kattan sonra kirpiklerinize hafif pudra sürüp ikinci katı geçin
mükemmele yakın gorunum elde edersiniz

bana gelince bilen bilir; diorshow'dan vazgeçemeyenlerdenim :KK69:

rimelin markası kadar doğru kullanılması da önemlidir
tek kat rimel ile bu goruntuyu elde edemezsiniz, mümkün değil
birinci kattan sonra kirpiklerinize hafif pudra sürüp ikinci katı geçin
mükemmele yakın gorunum elde edersiniz

bana gelince bilen bilir; diorshow'dan vazgeçemeyenlerdenim :KK69:

gurbaacım senin bir topicin vardı..
sonra ortalardan kayboldun ..
neler yaptın nerelerdeydin...
yeri değil gibi oldu ama merak ettim...
bu dediğin rimeli ykm de bulabilir miyim?

gurbaacım senin bir topicin vardı..
sonra ortalardan kayboldun ..
neler yaptın nerelerdeydin...
yeri değil gibi oldu ama merak ettim...
bu dediğin rimeli ykm de bulabilir miyim?

hala var bebeem sanursam :KK37:
evlendim, bi süre yurtdısındaydım döndüm, dogurdum falan filan işte canım
ykmde bildigim kadariyla yok canım
ama tekin acardan bulabilirsin
bi de lancome hypnose çok güzeldir bak

pahalı rimeller ama 2. kez almak istemezsen fircalarını kullanabilirsin başka bi rimel alip
neticede onemli olan firca

hala var bebeem sanursam :KK37:
evlendim, bi süre yurtdısındaydım döndüm, dogurdum falan filan işte canım
ykmde bildigim kadariyla yok canım
ama tekin acardan bulabilirsin
bi de lancome hypnose çok güzeldir bak

pahalı rimeller ama 2. kez almak istemezsen fircalarını kullanabilirsin başka bi rimel alip
neticede onemli olan firca

tamam canım aklımda olsun bu rimeller:)
bebeğine allah uzun ömürler versin canım.. evliliğin hayırlı olsun:)
:) aç yine topic ama iyi iş yapıordun sen topicte :KK64:

Rimel in ne kadar iyi olursa olsun mutlaka bi kaç kat sürmek gerekir. Ben maybelline newyork kullanıyorum 2-3 kat sürünce takma kirpik gibi oluyor. gören herkes takmamı kirpiklerin diyor. :KK37:

Loreal Telescopic maskara kullaniyorum ve bu resimden daha guzel oluyor kirpiklerim dolgun kivrik ve uzun.. tavsiye ederimm 2 kat bile yetiyor.

SANA BU RİMEL DİYORUM BAŞKA DA BİŞİ DEMİYORUM TEK KATLA İNANILMAZ ETKİ HELE Kİ İKİİ KAT SÜRDÜN MÜ TADINDAN YENMEZ OLUYOR:KK16:TAKMA KİRPİK ETKİSİ BU RİMELDE BULABİLRSİN EN SEVDİĞİM RİMELİM

Biçok rimel denedim vede kullanıyorum . Lancome Definicils Mascaraen beğendiğim ürün. Kirpikleri hem uzatıp, hem de ayırması, onları güzel bir biçimde, topaklanma yapmadan belirgin hale getiriyor, Ayrıca kalıcı, kokusuz ve lens takanlar için de uygun. Uzun süre dayanıyor . kısacası onu seviyorum :) $imagesCAIOKDX0.jpg

X