Hayalet çizgi var mı ?

Evet çizgi var🥰 Ben bu markanın kaset testini kullanmıştım hiç yanıltmadı beni. Kan verecek misiniz?

Benim sonucum negatif kızlar bende düşük bir ihtimal vardı o da nasip olmadı🥲 artimed sağolsun beni umutlandırdı bir daha asla almayacağım marka

Son düzenleme:
Benm erken gebelik testimde beyaz çizgi iyimi yani olumlu mu beyaz çizgi sizce.
Ben sizin fotoğrafınızda pembemsi gördüm çizgiyi fotoğrafta mı öyle çıkmış acaba? Beyaz çizgi çok belirsiz bir şey ya benim de testimde renksiz gölge çıktı 6 gün kala. Bekliyorum birkaç gün geçmesini ne olacak bakalımm. Sizin kan testiniz ne zaman sonuçlanacak?

Bende hala bekliyorum sonucun çıkmasını Ya beyaz ama kenarı hafif silik pembe gibi bişey.

Ben sizin fotoğrafınızda pembemsi gördüm çizgiyi fotoğrafta mı öyle çıkmış acaba? Beyaz çizgi çok belirsiz bir şey ya benim de testimde renksiz gölge çıktı 6 gün kala. Bekliyorum birkaç gün geçmesini ne olacak bakalımm. Sizin kan testiniz ne zaman sonuçlanacak?
Kanda negatif çıktı

Kanda negatif çıktı
Canım çok üzüldüm. Bir şey görmesek bu ay da olmadı der geçeriz ama çizgi görünce insan çok üzülüyor. Gerçekten bu hatalı testlerden gına geldi. Çok mu düşük değer çıktı? Sınırda falansa yükselir belki😔

X