Hayal gucunune guvenenler buraya:)

osssnur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
447
1
38
Evet kızlar sımdı kendı dugunumuzu hayal edelım gerceklesmeyecek oldugunu bılsekde hayal kuralım nasıl bır dugununuz olsun ısterdınızfisfisfis...

Hayalden önce bişi aklıma qeldi anlatmak istedim. Yazın cınarcıkda bi gece eğlenirken dıscoya gelınle damat gelmişdi.Acayip eğlendiler sabaha karşı 4 gibide bizim corba ıcmeye gıtttımız mekana gelmişlerdi.Bi düşünsenize sabaha karşı 4de corba ıcmek ıcın bı mekana gıdıyosunuz gelınle damat var :KK70: Biz çok eğlenmişdik o akşam .

Benim kendi düğünüme gelınce ilk aşkımla hala cıkıyoruz.Bütün hayalim sadece onunla evlenmek ne şekilde oldugu cokda önemlı deıl =)) Önce nikah aılelerle yemek akşamda discoooo bikaç farklı mekan olucak tabi gelinliğimlee ordan oraya =)) samimi arkadaaşlarımızla 7 8 araba konvoyla eglenebılcemız butun mekanlara gıtmek ısterım. Ertesi akşam da balayı yolcumuza cıkmak isterim. 10gunde tatill .Sonra 1hafta evde istiraat =))))))))))))) Kocamla koltumuzda film izleriz =))

hayallenelım bakalım
ıstanbul cıragan sarayındayız bende krem rengı böle fransız güpüründen dantellı katkat eteklı bı gelınlık var adamım da barbı bebekj var ya onun sevgılısı ken bebek var aha işte ondan, kaydirigubbakcemile3
kocam olcak bu ken bebekle oradayız ken bebegımın de kıravat kısmında benım gelınlık güpürümden krem rengı fularımsı bır sey var tabı damatlık içi de krem benle uyumlu
benim kafamdakı tokalar elmastan hepsı sımsıkı yerlestırılmıs oraya,

davetlilerimiz de malum cıraganda düğün yapıyoruz davetlıler de böle memet alı erbıl hulya avsar sıbel can vs tum paparazzıler bızı cekıyor delikafadulden
diğer davetlıler malum ızmırde oturuyoruz buradanherkesın davetıyesıyle ucak bıletı bır gönderılmıs oraya getırılıyorlar
kkdakı samımı kızlarımı da cagarıyorum onların davetıyelerı de iki kişilik tabıkıde gıdıp ılk orada tanısıyorum hem onlar da evlendıgımı gormus olup mutlu oluverıyolar.
sonracıgıma oracıkta evlenıyoruz yemekler yenıyor falan böle yemek de kalamar havyar vs balık ürünlerı ayarlamısız balık yemeyenler şatobrayn falan yıyor ikincı tercıh olarak, cok tercıhlı yapmıyoruz kı kalıteyı düşürmeyelım karısıklık yasanmasın, limuzınımız kapıda tabıkıde gece cıkıp lımuzınle ucaga atlayıp hawaıye gıdıyoruz orada tatıl yapyoruz böle bungola ewlerde felan :ecrin_bebek:

hayal demedin mi balum ehuehueh hayal işte

Valla süperr =))))) Senin içinde dışarı cıkamayan bi kokoş varmış :KK70::KK70::KK70::KK70: O düğünde şahidinde ben olayım parisde diktirdiğim gece elbisemlee =)))

supermıs hayalın canım ..bırden gozumde canlandırdım da ne muhtesem bır dugun olurdu..sositososito

hülya avsar sıbel canı bosverdee .beckham brıtney shakıra angelına tom paris hilton brad felan olsun yaaa =))) hayalse tam hayal olsunnn :KK70:

dimi ya ...hihoyyyt ama gosterılerı unuttun tatlım sen o buyuleyıcı devasa merdıvenlerden ınerken gokyuzunde bı gosterı olmasını ıstemezmısın

benimde şöyleeee deniz kenarı ve yeşillik işte tam böyle bakın reesmiii benim için hazır hayal edilerek hazırlanmış alkisalkisalkis

dugunorganizasyonu_16.jpg

böyle biyerde en az 15 gün balayıı..
timthumb.php

muhteşem bir gelinlik , tüm sevdiklerimle olabileceğim hayatımın en özel anını herkesin unutamamasını sağlamak.... delikafadulden

Gözlerim açık kaldı valla farklı bi bakış açısı ortam süpermişş .. ee gelinliğin altına sandalet ozman :KK70::KK70::KK70:

ahahuhaua amma hayalci bacular varmıs hepınız toplandınız walla hayalimi begendınız hemi =D süper kurarım ben, o risimdeki hawai bungolaları işte oraya gıdılıyo balayında kaydirigubbakcemile3

valla ben hayalimi yazcaktım ama sizinkilerin yanında pek bi mütevazi olur :roflol:
süpersiniz yaa kk da ne çok hayalperest varmış meğerim :enbuyukkk:
nese rabbim bütün dileklerinizi yaşatsın hepimizin kusursuz bi düğünü olmasını nasip etsin
çokta şaşaalı olmasın nazar değer mazallah :nazar: :)))))

benim 2 ayrı yerde olcak sanırım
nikahım istanbulda olcak böle açık havada nikah+kokteyl güzel olur havuzbaşı da olabilir :KK70:
düğünde yemekli seçkin davetliler olan abartıdan uzak ama akılda kalacak güzel bi düğün olsun istiyorum
gelinliğim sade fransız güpürlü ne kabarık ne üste yapışan bişi olmalı ondan soora uzun yere kadar duvak o da aynı şekilde fransız güpürlü
damatlığa karışmıorum yanımda güzel dursun yeter :roflol:
arkasından da yurt dışında güzel bi balayı
şimdilik aklıma gelenler bunlar :asigim:

Bu arada benim kendi gelinliğimin hayallerinden daha büyük bi hayalim erkek arkdasıma BEYAZ DAMATLIK giydirmek.Oda zaten can atıyo ikimizde aynı fikirdeyiz .Tam kireç beyazı deilde beyaz tonları bişiler olucak .Nerden esti derseniz babamınkide beyazmış =)) Hem de değişik sıradışı olmasını istiyorum.Şimdiye kadar çevremde hiç beyaz damatlık giyen görmedim =)) Benimle aynı fikirde olanlar varmı bakalım ????

buda bir öernek =))

benim de babamın damatlığı beyaz bak bu benim hiç aklıma gelmemişti :KK70:
ama tamamen beyaz diiilde içteki yeleği ve boyun fuları krem olabilir böle simli mimli güzel olur bence

Eskiden bi dönem modaymış heralde bu beyaz damatlık babalarımızın zamınında =)) Benim ve erkek arkadaşımızın hayali de beyaz krem damatlık.Gerçi her erkek beyaz giymek istemez. BeCKham beyaz giymişdi =))))

Bu bir örnek =)

hehe cocuk yakısıkluymus wallaa , enıstehihoyyyt degıl tabı de ıcındekıyle verıolarsa beyaz damatlık da olur alabılırem kaydirigubbakcemile3
bence içindeki yelegı fuları felan krem olur benım gelünlük de grem olur,

normalde ben öle cook kabarık bısey dusunmuom normal kabarsın yeter bana, duvagım da kısa kullanıslı olsun tum gece kullanıcam malum, belkı ılerde de takar kafama gezerım kaydirigubbakcemile3 ehehueh allah korusun yaw saka dıom, ama öle uzun olmasın kullanıslı olsun saga sola savurabıleyım

X