Hayal dünyası

luna88

güller ve dudaklar
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
676
0
merhabalar

benim sorunum çok fazla hayal kurmam bana dokunmasınlar sabahtan akşama kadar odamdan çıkmam hayal kurar kitap okur müzik dinlerim ama odaklandığım seylerde sanırım aşırıya kaçıyorum ne zmn bişeyle uğrassam ailem bana o eylemin manyağı oldugumu söylüyorlar tv manyağı bilgisayar manyağı kitap manyağı artık tv izlemiyorum onlarla yemek yemiyorum odamdan çıkmıyorum sürekli hayal kuruyorum aralıksız kitap okuyorum okula gitmek istemiyorum(üniversite öğrencisiyim) arkadaslarım artık çağırdıkları yere gitmediğim için bana kırılıyorlar ama çıkmak istemiyorum bir ara kitap da okuyamıyordum öylece oturuyordum

ve ben 18 yasıma kadar bazı hayaller gören bir insandım onlar ne kadar gerçekçi olursa olsun ben hayal olduklarını düşünüyorum napıcam bilmiyorum bazen geçmişi çok düşünüyorum çok acı çekiyorum düşündükçe...

yardımcı olursanız sevinirim

saygılar

Luna 88, yaşamda hedefler koymak çok önemlidir. Hayatı anlamlandırır. Anlattıklarınız geç bir ergenlik depresyonunu düşündürtüyor. Depresyon mutlak tedavi edilmesi gereken bir durumdur. İhmal etmeyin ve mutlak profesyonel yardım alın.

teşekkür ederim meltem hanım

geçmişle ilgili çok düşünüyorum çok kafama takıyorum sırf yaşadıklarımdan dolayı kendimi değersiz ve muhakkak her alanda ispatlamam gerektiğini hissediyorum evet bi amacım yok herşeyi yapmış olmak için yapıyorum tad alamıyorum yardım konusunu düşüneceğim

tekrar ilginiz için teşekkür ederim

X