Makyaj Ürünleri Havalar ısınıyor yeni rujlarımız ne renk olacak?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

minseo

𝑬.🌾🤍
Pro Üye
5 Mart 2013
23.475
44.572
kızlar malum havalar ısınıyor artık yeni ruj almanın zamanı geldi ben de ne renk alsam diye düşünmeye başladım şeftali tonlarında uçuk tatlı pembe tonlarında almayı düşünüyorum esmer tenliyim siz ne renkler düşünüyosunuz? fikirlerimizi ve önerilerimizi paylaşalım kullanıp memnun kaldığınız rengi süper dediğiniz renkler markalar ve kodları neler:80:

bu bahar mor tonlarında makyaj yapıyoruz.. gözler daha parlak ve sedefli mor tonlarında iken açık pembe allık ve mat rujlar kullanıyoruz:)) haa ben mor sevmem dersen ten göz ve saç rengine göre farklı tavsiyelerde bulunabilirim :))

hmm o zaman şöyle diyim..öncelikle kıyafetimizin rengi önemli .buna göre makyaj yapılır.. renkli cicili bicili bir elbiseyle ki esmersen dediğim pembe mor tonları sana çok yakışacaktır.. harici krem kahve tonları sedefli far kullanabilirsin gözlerine..dudaklarda şeftali- kiremit renkleri kullanılabilir.. göz çevresi ışıklı bazla gece makyajını tamamlayabilirsiniz.. mavi ve yeşil tonlarından kaçınmalısın.. günlük spor bir makyaj için koyu kahve eye-liner kullanabilirsin.. şeftali bir allık ve mat yada çok az parlak şeftali ruj tercih edebilirsin.. makyaj işinden para kazandığımıda söylesem tavsiyem rahatlatıcı olur sanırım :))) gözler yoğunsa dudak hafif.. dudak yogunsa gözlerde sadece kapatıcı ve rimel bile olabilir :))

dediklerinizin hepsini uyguluyorum demek ki benim düşüncelerimde doğruymus,sevindim :)
mavi ve yeşil asla sevmem zaten ne far ne göz kalemi olarak kullanmam dudaklarımda dolgun olduğu için ve göz makyajımı yoğun yaptığım için dudaklarımı hep hafif bırakırım :)
peki bu yaz için günlük hangi tonlarda ruj almalıyım sizce önericeğiniz marka renk var mı?

Mac'in tüm ürünleri çok güzel ama cep yakıyor tabi o ayrı.. Maybelline color sensational serisi ( shocking coral , vibrant mandarin şahane bir renk) color whisper serisine bayılırsın inanılmaz soft renkler var.. high shine gloss serisinde ise almond crush ve glisten up pink rüya gibi iki renk :)))

çooook teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…