Hava temizleyici almam lazım ACİL ÖNERILERINIZE MUHTACIM HANIMLAR😔

Renkliruyalar88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2022
292
120
Merhabalar herkese. Direk konuya gireyim bende ve kızımda alerji var. Hatta kızımda astım şüphesi var. Bende astım zaten var. Yaşadığım memleket çok tozlu. Günlerce süren toz firtinalarinda eve hava temizleyici almiştim philips in 2 adet. Nemlendirici olmayan alerjenleri ve kötü kokuları emip temiz hava veren diye. Aradığım özellikler bunlar ancak aldığımız hava temizleyiciler ile ilgili yaşadığımız kötü koku sorunu ve yetkililerin dalga geçer gibi tavırları yüzünden başka marka araştırıyorum. Sizlerin bildiği en iyi hava temizleyici markası nedir? Ne olur acil lazım bana yardim edin

Merhaba benim eşimde astım hastası biz geçen ay winix zero marka satın aldık çok memnunuz o baya araştırdı. Sabahları uyanır uyanmaz astım ilacından çekerdi normalde çok daha iyi uyandığını söylüyor ben de çok sevdim gündüzleri oda oda gezdiriyorum resmen

Biz alırken yanlış hatırlamıyorsam prosu da vardı daha yüksek m2ler içinmiş çok büyük fark varmış gibi gelmedi bize özellikleri aynıydı onu alıcağımıza fazladan filtre ekledik siparişimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…