Hava nemlendiricisini kullanıyor musunuz ???

19KasimBhr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
574
6
Selam kızlar malum havalar artık sertleşti ve hepimizin evinde doğalgaz açıldı.Kızıelm iki gündür çok hapşırıyor ve öksürüyordu doktora götürdük soğuk algınlığı teşhisi koydu.Ve mikrobik olduğunu,ortamdaki havanında kuru olduğundan balgamı tetikleyebileceğini söyledi.Hava nemlendiricisi almayı düşünüyorum.Hatırlıyorum sanki hamileyken birkaç arkadaşımız almıştı kullananlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim,hangi marka alınabilir?

Bana simbo marka hava nemlendiricisi hediye gelmişti. Bebeğim bronşit olduğunda bir kere çalıştırmıştım ama pek anlamadım, sanki bir işe yaramıyor gibi. Kızımın odasının kaloriferinde 2 kap su duruyor ve ayrıca ben akşamları yatarken havlu ıslatıp koyuyorum. O makineleri çocuktan en uzak yere koymak gerekliymiş, birde her yeri ıslatıyor buharı, bütün parkeler ve makinenin altında bulunan herşey ıslanıyor ben kullanmıyorum bu yüzden.

valla canım benim kızımda da bronşit vardı. drumuzun tavsiyesiyle soğuk hava nemlendiricisi aldık. netten sioariş vermiştim.dün geldi ve dünden beri kullanıyoruz çok memnunuz. ben soğuk hava nemlendiricisi için çok araştırıma yaptım.şuan piyasada olan markalı ürünlerin fiyatları çok pahaı gelsede kızım için almak zorundaydık. ama drun da evinde kendi kızı için kullandığı sinbo marka ultrosonic hava nemlendiricisiymiş ve memnun olduğunu söyledi. bizde drumuzu dinledik ve o markanın hava nemlendiricisini aldık çokta memnunuz. kızımın nefes alışında ciddi değişiklikler var.tavsiye ederim

canım bu hava nemlendiricileri zaman içerisinde filitreleri dolduğu için mikrop saçıyomuş onun yerine kaplara su koyup peteklerin üstüne koymayı öneriyolar
yapan arkadaşlarım var

selam canım..bizim doktorumuz almayın demişti ama biz almış bulunmuştuk o zaman çok gerektiği durumlarda kullanın dedi hani aşırı grip ve nezle halinde..biz arzumun nemlendiricisini aldık 2 gündür kullanıyoruz totoşumun burnu tıkalı belki faydası olur dedik ama fenada değil hani biraz işe yaradığını düşünüyorum..ama denildiği gibi heryer ıslanıyor malesef..:çok üzgünüm:

ben hamileliğimden beri kingin buharmakinesini kullanıyorum gayetde memnunum bi dönem kullanmadım kızımın balgamı çok arttı dr mutlaka kullan dedi şimdi çok rahatız ben hatta makineye suyu koyunca 1 çay kaşıgı kadar ocaliptus yağı ekliyorum odayı ferahlatıyo nefes açıyo .. gamzecim ilk aldıgımız zaman bizimkide yerleri hatta üzerimizdeki yorganı bile ıslatmıştı ama ozmanlar buhar ayarını yanlış yapmıştık şimdi orta derecede çalışıyo çok memnunum...

canım bu hava nemlendiricileri zaman içerisinde filitreleri dolduğu için mikrop saçıyomuş onun yerine kaplara su koyup peteklerin üstüne koymayı öneriyolar
yapan arkadaşlarım var

canım neden filtleri dolupda mikrop sacsın ki. sonucta kaynamış su koyuyorsun içine ve sudan başka bişeyde girmiyor bu ürünlere. ben inanmıyorum mikrop saçtığına.zaten cihazın üzerinde yazıyo, kaynamış su koyun, koku yapıcı ürünler koymayın falan diye...

Vallahi bende istiyorum aslında ama akalım şimdilik su kaplarıyla iare ettik ama bebeğimin öksürüğü geçmedi aslında araştırmakta fayda var

Selam kızlar malum havalar artık sertleşti ve hepimizin evinde doğalgaz açıldı.Kızıelm iki gündür çok hapşırıyor ve öksürüyordu doktora götürdük soğuk algınlığı teşhisi koydu.Ve mikrobik olduğunu,ortamdaki havanında kuru olduğundan balgamı tetikleyebileceğini söyledi.Hava nemlendiricisi almayı düşünüyorum.Hatırlıyorum sanki hamileyken birkaç arkadaşımız almıştı kullananlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim,hangi marka alınabilir?

chicco nun iyonlu soğuk buhar makinasını kullanıyorum ayrıca termometrede aldım ona göre dereceyi ayarlayıp çalıştırıyorsun cihazı yukarıda bi yere koyarsan hiç bir yer ıslanmıyor...çok faydasını görürsün...sadece bebekler için deil yetişkinler içinde faydalı biz ailece memnunuz...geçmiş olsun

yanlız alırken kızlar soğuk buhar olmasına dikkat edin ben phillips baby care kullanıyorum memnunum.

kizlar benim bebisimde burnu cok tikaniyo.ama bizim ev yerden isitmali oldugu icin su koyamiyorum.hava nemlendiricisi almada taraftari degilim.bu havlu islatip koyma ise yariyomu?ya da ne yapabilrim?

kizlar benim bebisimde burnu cok tikaniyo.ama bizim ev yerden isitmali oldugu icin su koyamiyorum.hava nemlendiricisi almada taraftari degilim.bu havlu islatip koyma ise yariyomu?ya da ne yapabilrim?

Canım ben havluyu petekin üzerine koyuyorum ama senin yerden ısıtmalıysa akşamları bebeğin uyurken ıslak havluyu yere serebilirsin. Havlu işe yarıyor bende sonuçta havlu kururken yaydığı nem bebeğimi rahatlatıyor.

canım neden filtleri dolupda mikrop sacsın ki. sonucta kaynamış su koyuyorsun içine ve sudan başka bişeyde girmiyor bu ürünlere. ben inanmıyorum mikrop saçtığına.zaten cihazın üzerinde yazıyo, kaynamış su koyun, koku yapıcı ürünler koymayın falan diye...
havvacım bendede aynı marka var ama kaynamış su koyun yazmıyo bunlar soğuk buhar makineleri seninki sıcak buhar olabilirmi canım

ya kızlar soğuk buhar sıcak buhar fark edermi?bende bugün aldım mecburen.Kraftın aldık.soğuk buhar makinası.Ne kadar süre çalıştırıyorsunuz peki sizler?geceleri sürekli açık bırakıyor musunuz?

bebişimin burnu tıkandı,doktorumuzu aradık oda nemlendirici alıp almayalım mı diye...o da önce bir nem ölçer alıp evdeki nem oranına bakın;45'den düşükse nemlendirici alın dedi.fazla nem de bebeğe zarara verir,evde küf oluşurmuş...

biz fakir in kaplumbaga modelini kullanıytoruz tgardan aldık 1 aydır kullanıyorum ve son derecesnide açsam asla biyer ıslanmıyo çok süper suyu bitince kendi kapanıyo bide kutununun üzerinde bebek resmi var bebekler için dizayın edilmiştr diyo yani özellikle bebişler için üretilmiş

bu arada kızlar buhar makinasına aktardan mentol alıp biraz atın çok az ama süper oluyor ben denedim geçenlerde egenin burnu tıkandıdr.buhar makinasında uyut dedi bende bunu denedim sabaha bi şey kalmadı...

X