Gelinlik Modelleri Hatice Şendil'in Gelinliği

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.873
40.715
Hatice Şendil'in Gelinliği Hayran Bıraktı
Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar dünya evine girerek mutluluklarını paylaştı. Çok uzun yıllardır beraber olan ve flört eden ikili nihayet evlenerek bu anı resmileştirdiler. Hatice Şendil gelinlik modeli ile oldukça beğenildi ve harika bir düğün ile tüm sevdiklerini bir araya topladılar Üst kısmı oldukça dekolteli ve cesur bir gelinlik ile karşımıza çıkan Hatice Şendil alt kısmında ise prenses gelinlik modelini tercih etmiş. Oldukça şık olan çift bir ömür boyu evet diyerek 5 yıllık serüvenlerini resmi hale döktüler.
asiklar-sonunda-evet-dedi-5692583.Jpeg
burak-sagyasar-hatice-sendil-dugun-evlilik-davet-mayis-2015-20.jpg
burak-sagyasar-ve-hatice-sendil-evlendi-NjI1N.jpg
hatice_3953 (1).jpg
hatice-sendil-burak-sagyasar-cifti-evlendi-1191894.jpg
hatice-sendil-burak-sagyasar-cifti-evlendi-1192148.jpg
hatice-sendilin-gelinligi-15956-01062015120505.jpg
hatice-sendilin-gelinligi-72506-01062015120425.jpg
hatice-şendil(1).jpg
hatice-şendil-ve-burak-sagyaşarin-dugunu-537652-29052015212049.jpg
hatice-şendil-ve-burak-sagyaşarin-dugunu-970349-29052015212049.jpg
timthumb.jpg

Normalde farklı gelinlik türlerine kolay ısınan biriyimdir ama bu gelinliği beğenemedim. Gerçi nedeni farklı olması değil estetik olarak güzel olmaması. Üst yaka kavisini hiç beğenmedim, göğüsleri küçük biri giyseydi hani belki ama bu görüntü hiç hoş değil. Incecik askılar böyle kabarık etekli bir gelinlikle çok zıt ve yetersiz durmuş. Eteğinin farklı modeli güzel ama eteğin boyu en az bir 3cm kısa, havada duruyor çoğu fotoğrafta. Duvağı ve tacı güzel, açık saçı ise gelinliğe hiç yakıştıramıyorum, özensiz ve gündelik görünüyor bana...

Bu arada damatlık ise tam tersine çok şık. Gerçi çift olarak çok uyumsuzlar çünkü gelin ne kadar modern ise damat o kadar klasik.

beğenmedim....
aşırı dekolteli gelinlikler hoş durmuyor....
etek kısmı da hoş değil....dantel sade gelinlik candır...:21:

bu ne ya çok açık..neresi güzel bu kadının..bunun yüzünden diziyi terk ettim seyretmiyorum..oyunculuğuda sıfır..Özcan denizin dizilerini çok beğeniyorum..ama bu kadın yüzünden diziye veda ettim..dişleride takma diş gibi..:KK53:

bu ünlüleri hiç anlamam, o kadar paraları olur nerede zevksiz özensiz şey var gider onu alırlar...
ya da biz ünsüzler mi gelinliğe çok anlam yüklüyoruz :KK53:

o nedir arkadaş ?
memelerini bu kadar meydanda göstermese olmaz mıydı?

hiç aynaya bakıp boyunun kısalığını fark etmedi mi ?

gelinlik ne kadar kapalı olursa güzelliği de o kadar artıyor bana kalırsa :KK51:
bu kadar açıklık hiç hoş değil, itici :KK43:

Hatun cok guzel ne giyse yakisir cinsten.. Ama gelin dedigin sade duru kibar olur bu tam tersi vamp ve seksi olmus biraz fazla kacmis boyle masum bir gun icin bu gelinligin dekoltesi :KK12:

gelinliği sevmedim çünkü aşırı dekolteli geldi bana ama yüz görüntüsü olarak,duvak,saç,makyaj,takı falan güzel bence.sadece onları beğendim.

bu kadar güzel bir kadının gelinliğinin bu kadar kötü olacağı aklıma gelmezdi o_O
bir üst kısım felaket ilkin çok açık birde üstüne yapışıyor
iki altla üst arasında uyum yok alt tül tül üst ayrı telden çalıyor
üç saç fena değil ama makkaj daha sade olmalıymış gibi geldi
birde bana prenses modasından gına geldi ben eğer olursa olabildiğince sade gelinlik tercih edeceğim sanırım

X