hatalarımla sev...günahlarımla sev!!

yarennkara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
1.514
2
42
hatırlayanınız varmı bu şarkıyı kızlar..benim dilime dolandı bugün ve düşündürdü...
bi insanı ne kadar sevebilirsıniz,hatasıyla günahıyla..olduğu gibi..hiç değiştirmeden..
ben evlenmeden önce ünv.yaşadığım ilişkimde onu olduğu gibi kabullendim..hatalarını gördüm ama değiştimeye kalkmadım..sen tanıdığında böyleydi işte..değiştirirsen o,o olmaktan çıkıp,senin istediğin biri olacak...
onu öyle kabullen dedim kendime..bencilliğini,çıkarcı oluşunu değiştirmedim ama zamanla battı bana,olmadı..hataları çığ gibi göründü gözüme ve ayrıldım..
şimdi eşiminde hatalar yapıyo..dil yarası geçmiyo gerçekten...onu hatasıyla bana göre kocaman günahlarıyla kabullenemiyorum işte bi türlü..olmuyo sanki..ama olanı silemiyoruz..geri dönüşler yok ne yazıkki..keşke unutabilseydik bazı şeyleri..yada hataları af edebilseydik..günahları kabullenebilseydik..en azıondan kendimiz için...

Son düzenleyen: Moderatör:
Beni sev, sev de anlama
Dokun, hisset, ne olur sorgulama
Sakın beni yargılama
Yapma, değiştirmeye çalışma
Ah vazgeçme
Arzula, sev, okşa beni, üzme, ne olur üzme
Ele geçirmeye çalışma hiç böyle beni
Sen bana, ben sana benzersek ne olur
Nasıl dayanır ki aşk bu kadar ayrılığa
Beni neden sevdiğini hatırla ne olur
O ilk günler nasıl da aşkla sevişirdik
Aşk incelik ister canım, hoyrat olma
Beni böyle sev, değiştirme, boşver anlama
Bir güç savaşı değil bu, kendi haline bırak
Galibi yoktur ki hiç, aşk bu unutma
Aşk bu aşk olacak
Sen izin verirsen yaşanacak

:asigim:

hatırlayanınız varmı bu şarkıyı kızlar..benim dilime dolandı bugün ve düşündürdü...
bi insanı ne kadar sevebilirsİniz,hatasıyla günahıyla..olduğu gibi..hiç değiştirmeden..
ben evlenmeden önce ünv.yaşadığım ilişkimde onu olduğu gibi kabullendim..hatalarını gördüm ama değiştimeye kalkmadım..sen tanıdığında böyleydi işte..değiştirirsen o,o olmaktan çıkıp,senin istediğin biri olacak...
onu öyle kabullen dedim kendime..bencilliğini,çıkarcı oluşunu değiştirmedim ama zamanla battı bana,olmadı..hataları çığ gibi göründü gözüme ve ayrıldım..
şimdi eşiminde hatalar yapıyo..dil yarası geçmiyo gerçekten...onu hatasıyla bana göre kocaman günahlarıyla kabullenemiyorum işte bi türlü..olmuyo sanki..ama olanı silemiyoruz..geri dönüşler yok ne yazıkki..keşke unutabilseydik bazı şeyleri..yada hataları af edebilseydik..günahları kabullenebilseydik..en azıondan kendimiz için...

Affetmek Yaradana mahsus!
Affedemesen bile o günahlarla,sana yapılan yanlışlarla yaşamaya alışmak zorundasın. İçinde biriktirerek, sürekli hatırlayarak asla ilerleyemezsin. Sürekli gerilersin. Oysa sen güçlü ve mutlu bir kadın olmak zorundasın! Herşeyi göze alıp boşansan bile, sürekli eşinin sana olan yanlışlarını düşünerek kendinde yarattığın psikolojiyi düşünsene.
Ne olursa olsun geçmiş adı üstünde geçmiş, bitmiştir. Affedemiyorsan yazık etme kendine de eşine de.

O kişiye o kabul edemediğin şeyleriyle hep bakarsan arad aolan bağda bana göre kopar....
Günahlarıda herkes kabulleniyorki hemen hepimizdede onlarca yada milyonlarca günah var...
Hatalarıda affetmek kişinin kendi özlüğüne ait yada yapılan hatanın iceriğine bağlı..
Tüm bayanlar der ben aldatılmayı affetmem diye...Bu herkese özlü bir affetmeme durumu...

Biraz daha ac istersen veya şuan yaşadıgın durumu belirt bize belki yol göstermiyebiliriz ama şuna inan destek oluruzzzz

X