hastayım dua eder misiniz

Giz05

Guru
Pro Üye
1 Ağustos 2012
467
166
Hanımlar merhaba, umarım derdimi küçümsemezsiniz benim için şuan çok hayati. iki yıldır ailemle covid konusunda çok hassasdık..(ikisi de +60)
Bu sene artık herkes çok bunaldı, torunları baskı yaptı ve baya geniş aile olarak küçük pek popüler olmayan bi kasabaya tatil amaçlı geldik.
Ben onlara karşı sorumluluğumdan burada da kapalı alanlarda maske takmaya devam ettim. Fakat dün gece itibariyle şiddetli titreme ve ateş nöbetleri geçiriyorum. Bu arada ben burada genelde evdeyim yani havuz deniz gibi vücut ısımı bozacak aktivitelere katılmadım. Sabah buradaki küçük hastaneye gittik test verdim, yarın akşam anca çıkacak. Doktorun verdiği ilaçlar düzenli içiyorum fakat ateşim düşmek yerine artıyor. Arada bilincim gidecek gibi oldu aşırı ateşten şu an çok zor yazıyorum bunları.
Babam son çıkan aşı dahil hepsini oldu. Biz sadece üç biontechliyiz annem ile.
Yani Allah biliyor ya bütün önlemleri almıştık işimiz Allah’a kaldı. Ben kendimi düşünmekten çok şu an onları düşünüyorum. Bize dua ederseniz çok sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun.

Cok teşekkür ederim maalesef pozitif çıktım. Ben iyyim ama umarım aileme bulaşmaz tek duam o artık

X