hastane..

galatea79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2007
730
2
arkadaşlar istanbul anadolu yakasında gittiğiniz hastaneleri yazar mısınız ben doktorumu değiştiricem ve bir türlü karar veremiyorum yardım edin lütfen...

arkadaşlar istanbul anadolu yakasında gittiğiniz hastaneleri yazar mısınız ben doktorumu değiştiricem ve bir türlü karar veremiyorum yardım edin lütfen...

Ben Medical Park Göztepe Mehtap hanıma gidiyordum. Ama Gökmen beye devam etmeyi düşünüyorum. Neden hastaneyi değiştirme gereği duyuyorsun ki?Sen Nisan 09 annesisin sanırım. Bende 23.haftamdayım. Mehtap hanımın ayrılacağını sen nerden duydun?

ben de 9 haftalık hamileyim.Kartaldaki umut hastanesine gidiyorum.pendik tarafında önebileceğiniz bi hastane ya da doktor var mı arkadaşlar?

ben de 9 haftalık hamileyim.Kartaldaki umut hastanesine gidiyorum.pendik tarafında önebileceğiniz bi hastane ya da doktor var mı arkadaşlar?

merhaba aslı bende kartalda oturuyorum birsen hanımın hastasısın büyük ihtimal bende pendik şifa hast burçak hanıma gidiyorum tavsiye ederim

yok umutta gülsüm hanıma idiyorum.onun hastası olan var mı aranızda,ya da doktor hakkında bilgisi olan?

X