Hastane

V

veronica

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi veronica
Arkadaşlar ben hala kendime iyi bir hastane ve doktor bulamadım medipole gittim pahalı geldi doktor çok iyiydi, yunus emreye gittim doktoru beğenmedim üsküdardayım bana iyi bir hastane doktor önerisi olan varmı tabiki makul doğum ücreti ödemekte istiyorum çok şeymi istiyorum acaba :))))))

• Konu Sahibi veronica
canım bende medipole gidiyorum haklısın biraz pahalı ama çok güzel bakıyorlar hele dr çok iyi .29 mayıs hastaneside çok iyiymiş aylık muayene 20 ytl miş ve güzel dyolar bi araştır bakalım

• Konu Sahibi veronica

Ben Kozyatağın da oturduğum halde Yunus Emre Hastanesine gidiyorum. Doktorum da iyidir ya. Nihan hanım. Sen hangi doktora gittin?

• Konu Sahibi veronica
Merhaba hanımlar;
Ben de Medipol Hastanesine gidiyorum.Doktorum Leyla Altuntaş. Çok tatlı sevecan her sorumu sorunumu dinleyen birisi.Fiyat pahalı ve hastahane çok kalabalık ama olsun. ömrümüzde kaç defa doğum yapıcaz ki.

• Konu Sahibi veronica
selma songülalpe gittim pek hoşnut kalmadım malesef

• Konu Sahibi veronica
selma songülalpe gittim pek hoşnut kalmadım malesef

Bir daha ki randevunu Nihan hanım a al. Çok tatlı sevimli her daim mutlu bi kadın. Ben doktor beğenmem ama kendisini sevdim nedense.Bana da bi arkadaşım tavsiye etti.

• Konu Sahibi veronica

Cnm hiç düşünme ve hastane falanda aramadab direk Delta Hospital Hakan Beye git çok memnun kalırsın, erkek dr.istemem dersen Seval Hanımı tavsiye ederim. Fiyatı çok iyi. SSK varsa muayene 25 ytl, çok da iyi ilgileniyorlar .

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…