Hastalıkta aile desteğinin olmaması

pnar38

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2024
5
0
22
11-12 yaşımdan beri dik duramama ağrı problemlerim vardı ailem farkında olup hastaneye götürmediler tenezzül etmediler yıllardır ağrısını çektim 19 olunca gidebildim ve skolyoz kifoz teşhisi kondu.Çok şükür ameliyatlık bi durum yok birkaç gün önce tekrar gittim ilerlemiş ama ameliyatlık değil henüz yani az kalmış olmasına .Yüzme spor falan önerdi korse gerekli değil dedi .Aileme anlattım dalga geçtiler eziklediler yüzmeye falan göndermediler .Bahane buldular okul çantayla gidiyorum diye böyle olmuşum onlara göre .22 oldum bu yaşıma kadar bi halt yapmadılar ben de çalışamıyorum ağrıdan .Çalışabilsem yüzmeye gidip düzelteceğim ama yapamıyorum ailem yardımcı olmuyor görmezden geliyor beni .Onlar yüzünden boyum da uzamadı 16 yaşındayken basketbol oynamak istiyorum diye engel oldular.Ne yapmalıyım sizce nasıl düzeltebilirim bu durumu ?

geçmiş olsun yüzmeye gidebilirsiniz belediyelerin ücretsiz kursları oluyor araştırın derim

Cok gecmıs olsun canım yuzme ıcın bısey dıyemeyecegım ama fızık tedavı bolumune gıtsen belkı sana gore tedavı secenegı vardır. Egzersız gibi vs

Ya bunu kardeşim yaşadı benim ben tedavi ettirdim onu çünkü anne babam inanmıyordu bile hasta olduğuna ama yüzme ve sporla gerçekten acı çekmeyen sağlıklı bir birey oldu

Ya bunu kardeşim yaşadı benim ben tedavi ettirdim onu çünkü anne babam inanmıyordu bile hasta olduğuna ama yüzme ve sporla gerçekten acı çekmeyen sağlıklı bir birey oldu
Benim de 2 abim 1 ablam var ama yardımcı olmuyorlar çok bi ücreti yok ama işte umursamıyorlar keşke senin gibi kardeşim olsaydı .Kardeşinin düzelmesine iyi olmasına sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…