Hastalik

rainyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2018
5.993
3.476
Ben uyuz oldum kukurt kremi aldim 400 tl ye onu gunde iki kere kullaniyorum onu surmeyince heryerim cok fena kasiniyor. Psikolojim bozuldu artik kremimde bitmek uzere..
29.000 ya safi kaldi bitirmeme yardimci olur musunuz? Birde dua edin lutfen ailecek kurtulalim

Ben uyuz oldum kukurt kremi aldim 400 tl ye onu gunde iki kere kullaniyorum onu surmeyince heryerim cok fena kasiniyor. Psikolojim bozuldu artik kremimde bitmek uzere..
29.000 ya safi kaldi bitirmeme yardimci olur musunuz? Birde dua edin lutfen ailecek kurtulalim
1000 tane aldim canim .allah şifa versin uyuz cok kötü bir hastalik yakinimda olanlar vardi ordan biliyorum
kalan sayi 28.000

Hemen eczaneye git, KESTİNE 10 ve 20mg haptan al 10 dkya tüm kaşıntınız geçer, o kadar duayı da bana yaparsın.

Hem 10 mg hem de 20 mgsi mi yutulacak aynı anda
Hayır sadece birisini alacaksın, 20mg varsa ondan al, 20mg yoksa 10mg al anlamında yazdım, sonuçta aynı ilaç sadece birisi 10 birisi 20mg aspirin gibi bişey, bazen bende de kaşıntı oluyor bu haplardan 1 tane atıyorum 10-15 dkya hiçbir kaşıntım kalmıyor ve bu hapları da bana üniversitede gittiğim doktor yazmıştı halen de kullanıyorum.

X