Hasta kedim için lütfen önerilerinizi bekliyorum...

quarkparticle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2009
91
0
arkadaşlar o kadar kötüyüm ki anlatamam...
1,5 yaşında erkek bir kedim var. Bugün sabahtan beri ne birşey yedi ne de birşey içti. Sürekli burun akıntısı var. O kadar akıyor ki burnu nefes alamıyor, sürekli ağzından ve sık sık nefes alıyor. Gözleri yarı kapalı hep... Sürekli burnunu tuzlu suyla temizleyip açıyorum. Vicks sürüyorum çok hafif. Napacağımı bilemedim. Hemen veterinerini aradım. Antibiyotik başladık. Arada bir de burun spreyi sıkıyorum küçücük tatlı burnuna
Eğer başınıza böyle birşey geldiyse nolur ne yapmam gerektiğini söyleyin. O nefes alamayıp hırıldadıkça canımdan can gidiyor ben de tutuyorum nefesimi onla bir...

soğuk algınlığı demekki..
geçmiş olsun pisinize arkadaşım..
antibiyotikle düzelir üzülmeyin..

Sağol Meg,
Ama hala aynı... Hala bişey yiyip içmedi. Bir de kusmaya başladı. Tekrar götüreceğiz veterinerine. Ayrıca kustukları da böle sarı artı beyaz köpüklü. Sanırım safra..

merhaba yazdigin konuyu okudum kedin icin uzuldum benimde bir tane kedim var ismi seker ve senin yasadigin durumun aynisini bende yasadim antibiotik tedavisi uygulanmasi kedini kendisine getirir tuzlu suyu onermiyorum sonucda karsindaki bir kedi bir insan degir yada wicy onermiyorum kedini daha cok hasta edersin bu gibi durumlarda antibiyotik tedavisine devam etmelisin kedine gecmis olsun

iyi haberlerini bekliyorum pisiciin arkadaşım.tekrar geçmiş olsun..

teşekkürler yazdıklarınız için bugün daha iyiyiz çok şükür artık en azından yürümeye falan başladı geziniyor bişiyler yiyor.
bu arada vicks ve tuzlu suyu ben de denemezdim cnm ama veterinerimiz söledi biraz rahatlatır nefes almasına yardımcı olur dedi.. aklınızda olsun yani

ya basit bir üşütme ya da bozuk birşey yemiş olmalı.hiç buzdolabından birşey çıkarıp anında verdiniz mi ona?midesini de üşütmüş olabilir çünkü.antibiotiğe devam edin suyunu temiz tutun ve yemeklerini kapta bekletmeyin.kediler de insanlar gibi ateşlenir.bahsettiğiniz halsizlik buna benziyor.hayvanı kendi haline rahat bırakın.o kendisini toparlayacaktır...

Sağol meg Çok daha iyi şimdi ama hala tam iyileşemedi tabi.. Valla çok evhamlıyım ben konu köğeğe kediye gelince. Dertlerini anlatamıyorlar nereleri ağrır nereleri acır bilemiyoruz ki hiç. Veterinerlerin işi çok zor valla Saygılar ve sevgiler hepsine

biçareler işte

inşallah tamamen iyileşicek minik...

Son düzenleme:
Aaa meg hemen paylaşmam lazım seninle bunu bahçeli evimiz arada bahçeye çıkıyor geziyor falan özgür yani bir çok kediye göre.. Bugün sabah çıkmak istedi ilk defa. Çıkar çıkmaz bir baktım komşumuzun dişi kedisine yanaşmaya başladı. Zamparalık yapmaya başladı benim oğlum .. mıırnav mıırnav dolaşıyor kızın peşinde bir cilveler bir cilveler Ay çok mutluyum valla böyle zamparalık yaptığına göre bayağı iyi yani..

oo süper gelişme buuuu,çapkın oğluş heee

maşallah onaiyileşti demek..

maşallah afacana allah nazardan korusun sağlığına kavuşmasına inanın cok sevindim,,bu duygu o kadar kötüki ben biliyorum onlar bizim canımız.....benim pamuğumda hastalandığında mahvolmuştum onların sevgisi hiçbirşeye benzemiyor....insanın canından can kopuyor hastalandıkları zaman ağzı var dili yok birde hastalanınca kendini berbat hissediyor insan...benim pamuğum hastalandığında ishalle başladı dünyanın en temiz hayvanıdır kediler ama hastalık işte tuvalete yetişirken kaçırırdı hep,, neşeleri gidiyor o güzel gözleri mutsuz bakıyor ya hastayken inanılmaz kötü bir duygu işte..allah ayırmasın.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…