Göz Makyajı Hassas gözler için göz kalemi önerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

quantumkizi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
1.778
891
merhaba arkadaşlar.
benim cilt yapım hassas, gözlerim de açık yeşil olduğu için muhtemelen, onlar da hassas. önceleri hangi marka göz kalemi kullanırsam kullanıyım gözlerim alerjik reaksiyon gösteriyordu. durum böyle olunca da kullanmamak zorunda kaldım. cildim için de şimdiye kadar hiç fondöten kullanmamıştım; arada bir pudra kullanıyordum güneşten korunmak için. pudra toz olduğundan mıdır bilemem ama hiç sorun olmadı. yakın bir süre önce de fondöten aldım kendime. gözlerim yine reaksiyon göstermeye başladı. yüzüme sürdüğüm halde gözüme sorun etmesinin sebebini anlayamadım. golden rose'du markası. önceki göz kalemlerim de golden rose, avon ve diğer markalardandı. bunun markayla alakası var mıdır? yoksa ne kullanırsam kullanayım gözlerim sorun çıkaracak mı?

bir bilgisi olan yok mu? ben de her ortama kendimi daha da güzel hissederek gitmek istiyorum ama bu bana canım yanıyor diye yapamıyorum başlığımı değiştirmişler gerçi, ben yalnızca göz kalemi değil; fondöten olarak da fikir istiyororum. saçma geliyor bana yüzüme sürdüğüm şeyin gözümü de etkilemesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu içeriği nedeniyle "Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)" başlığına taşındı.

canim gozlerin sulanio mu, kizariyo mu? benim ki kizario ve her goz kalemi alerji yapio bana.o yuzden icine surmuyorum hic.

evet bende de var göz kuruluğu. göz kuruluğum olmadığı dönemlerde de böyle oluyor maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…