Anket Hassas ciltler için bebek bezi öneriniz var mı?

Coksukurbugunume

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.636
1.364
Selam kızlar,

Bebeğim çok acık tenli ve hassas teni var.
İlk doğduğunda içeriğini beğendik baby turco aldık. Pişik devam etti
Sleepy natural aldık o da pişik yaptı
Sleepy bio natural aldık bunda da pişik devam

Sizin öneriniz var mı? Yardımlarınızı bekliyorum 🥰

Ay marka verdik burda reklam diye bir sıkıntı var mı acaba durdur yere başımıza dert almayalım 😛

Bebeğin kakasi asitli ise o da pişik yapar geçen gün kizima tavuk çorbası yaptim, kaka asitliydi ne yaptimsa pisigi geçmedi ta ki kaka normale dönene kadar. Pişige krem onerisi vereyim aile hekimim yazmisti çok iyi geliyor, hametan ,hamazinc,Fito bu üç kremi karıştırın sürün birazda açık tutun popoyu ben en son vücut emdikçe iki üç kere sürdüm çok şükür geçti . 10 gün süren pişikle mücadele ettiğimi bilirim.ama illa bezden diyorsanız Molfix çok iyi diyorlar ben pek fark göremedim.su anda bebem natürel kullanıyorum hem ekonomik hemde 4 numara olmasına rağmen bantları falan çok enli.

Bebeğin kakasi asitli ise o da pişik yapar geçen gün kizima tavuk çorbası yaptim, kaka asitliydi ne yaptimsa pisigi geçmedi ta ki kaka normale dönene kadar. Pişige krem onerisi vereyim aile hekimim yazmisti çok iyi geliyor, hametan ,hamazinc,Fito bu üç kremi karıştırın sürün birazda açık tutun popoyu ben en son vücut emdikçe iki üç kere sürdüm çok şükür geçti . 10 gün süren pişikle mücadele ettiğimi bilirim.ama illa bezden diyorsanız Molfix çok iyi diyorlar ben pek fark göremedim.su anda bebem natürel kullanıyorum hem ekonomik hemde 4 numara olmasına rağmen bantları falan çok enli.
Ya ben o kremleri ayrı ayrı kullanıyorum aslında doktoru yazdı ama fayda görmedim karıştırmak hiç aklıma gelmemişti bebem naturel hiç duymadım tamam araştırayım teşekkür ederim bende acaba molfix mi olsa diye düşünüyordum

Ya ben o kremleri ayrı ayrı kullanıyorum aslında doktoru yazdı ama fayda görmedim karıştırmak hiç aklıma gelmemişti bebem naturel hiç duymadım tamam araştırayım teşekkür ederim bende acaba molfix mi olsa diye düşünüyordum
Karistirinca küçük bı kapta sürün inanılmaz etkisi artıyor, bı ara Molfix aynıyi fiyatları hep yakındı ,kullanmıştım ama şimdi aradaki farkı açtı benim kızım sık sık kaka yapıyor bazen oluyorki 10 dj da bir degistiriyorum gerek yok almayı bıraktım. Siz bı deneyin isterseniz

Selam kızlar,

Ay marka verdik burda reklam diye bir sıkıntı var mı acaba durdur yere başımıza dert almayalım 😛
Prima harmonie kesinlikle. Oeko tex sertifikalı tek bebek bezi, içeriği tertemiz yumuşacık bir bez. Bir tık pahalı ama asla pişik vs bilmezsiniz
Bi de sabahları uyanınca ve her kaka yaptığında poposunu muslukta yıkayın ıslak mendille temizlemeyin. O da çok fark ediyor

Selam kızlar,

Prima molfix pampers en iyilerden bebeginin teni çok hassas degilse genellikle sorun olmuyor bezlerle ilgili ama hassassa kızarır hemen.

X