Makyaj Ürünleri Hassas Cilt İçin Fondöten Tavsiyesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

purpleribbon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2013
94
4
34
Cildim özellikle son bir senedir çok hassaslaştı ve yaklaşık bir-iki aydır da birbini düzenli olarak izleyen nodüller oluştu. Fondöten olarak Clinique Even Better kullanıyordum; ama bunun da payı olduğunu düşündüğüm için bu aralar fondötenimi değiştirmek istiyorum. Acaba hassas cildimde nodüllerden sakınmak ve mümkünse kurtulmak için mineral fondötenler mi daha uygun olur yoksa dermokozmetik BB Cream tarzı ürünler mi kullanmalıyım? Marka önerileriniz de varsa çok ama çok sevinirim.

ben de genellikle clinique fondöten kullanıyorum gayet güzel bence cildindeki sorun büyük ihtimal fondötenden dolayı değildir.
Eğer fazla kapatmaya ihtiyacın yoksa bb krem alabilirsin. la roche posay ın bb kremi oldukça güzel. fiyatı da çok fazla değil yanlıs hatırlamıyorsam 30 tl gibi biseydi. ama bb krem kapatıcılık yönünden fondötenin ceyregi kadar anca kapatır. iki kat sürersen daha iyi kapatıcılık saglar

Öncelikle çok teşekkürler. Ben de aynı şeyi düşünüyorum aslında; ama tüm diğer potansiyel sebeplerin yanında fondöten de şüpheli listemden eksilmiyor, özellikle son kullanmamda yüzüme yeni bir nodül eklenince!
Öneriniz için tekrar teşekkür ederim. Fiyatı gayet makulmuş. Mutlaka deneyeceğim.

youngblood ürünleri kullanabalirsin canım. Tamamen doğal ve kanserojen içerik kesinlikle bulundurmayan, ödüllü bir makyaj markası eczanelerden veya dermokozmetik eczane sitelerinden temin edebilirsin genelde 3 al 2 öde gibi kampanyaları da oluyor.

Vallahi urunleri biraz tuzlu ama ben Yves Saint Laurent i oneririm. Benim de yuzumde sivilce varken onlari kapatmak icin kullandim, fondoteni de pudrasi da mukemmel ve kesinlikle antiallerjik. Tavsiye ederim.

chanel lift lumiere hem cilt kusurlarını kapatıyor hem de yapısı ince ve parlama yapmıyor ayrıca çok bereketli bir ürün pompalı bir şişede elinize bir kere sıkmanız yeterli oluyor butun yuz için sevgiler

Chanel Aqua. Oncelikle cok ince dolayisiyla naturel . Cildinize sureceginiz urunlerde kaliteye onem verin nihayetinde en degerli yatiriminiz olmali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…