hasretin yaktı beni :((

xmoye_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
234
0
H< Hasretin bir kor ateş gibi içimde
A< Asi dalgalar serpilse de sönmüyor bebeğim&#8230;
S< Sen özlemin diğer adısın ya
R< Ruhsuz açıyor gülleri bu şehrin!
E< Ertesi sabah kalktığımda yoksun ya yanımda
T< Tek çareyi ağlamakta buluyorum bebeğim!
İ< İçip içip sızıyorum gönül meyhanesinde
N< Ne olur gel, gel de bitsin artık özlemin..!

Y< Yanıp tutuşan biçare gönlüm
A< Avare oldu sensizlik şarabıyla
K< Kaderim deyip çekilemem bi kenara
T< Tek seni istiyorum bebeğim!!
I< Issız bucaksız azap dolu yalnızlığıma..!

B< Ben sensiz yapamam
E< Ellerinin büyülü dokunuşu olmasa yasayamam
N< neredeysen çık gel artık bebeğim !
İ< İNAN YAKTI BENİ HASRETİN..!

HADİ BEBEĞİMMM GEL ANNENEEE...:Saruboceq:

Allah hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin hepimize inşallah sen ben ve tüm isteyenlere

Allahım hayırlı evlatlar versin insallah enkısa zamanda alırsın bebegini kucagına:teselli:

şekerim ne konuşmuştuk senle umuudunu yitirmeeee bak bende aynı durumdayım
ama ümidini yitirme teşekkür gönderdim yazına ancak emeğin için teşekkür ettim başka bişi için diil

ALLAH şu mübarek günlerde hepimizin gönlünün muradını versin
hayırlı bir şekilde bebişlerimize kavuştursun

inşallah allah en kısa zamanda kabul eder dileklerini canım çok duygulandım inşallah yoldadır senin gül kokulun sevgiler

allahım tüm bebek isteyenlerin sesini duysunn dualarını kabul etsinn inşallahhhhhhhhhhhhh :Saruboceq: hamile olan arkadaşlarımda sağ salim alsınlar bebeklerini kucaklarına :Saruboceq: hayırlı zamanda sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip et allahımmmmmmmmm :a015:

şekerim ne konuşmuştuk senle umuudunu yitirmeeee bak bende aynı durumdayım
ama ümidini yitirme teşekkür gönderdim yazına ancak emeğin için teşekkür ettim başka bişi için diil

evet cnm biliorum inanıorum en kısa zamanda gelicek bebişlerimizzz inşallahhhhhhhhhhhhhhhh :emir_bebek:

merhaba moye balıkesirdesin demek sende merkezdemisin kaç aydır istiyorsun doktorun kim tedavi gördünmü anlatsana burda ortak şehirdeyiz...... belkide tanışıyoruzdur...

Rabbim tüm evlat hasreti çekenlerin özlemlerini dindirsin... yüzlerini güldürsün.. amin senağlama senağlama senağlama

merhaba moye balıkesirdesin demek sende merkezdemisin kaç aydır istiyorsun doktorun kim tedavi gördünmü anlatsana burda ortak şehirdeyiz...... belkide tanışıyoruzdur...

cnm ben ayvalık cunda adasındayım 8 aydır bebek istiorum öncesinde 1.5 yıl korunmustum ama hala olmadı :çok üzgünüm: 5 ay önce dr.a gitmiiştim bi sorun yok eşinden de tahlil istemem içn erken bekleyin dedi hala bekliorum cnm tedavi görmüorum bu ayda adet olursam dr.a gidicem ama inşallahhhhhhhhh gerek kalmaz :bbo: sendemi bebek istiosun ? kaç aydır ?

benim bir tane oğlum var ikinciyi istiyoruz oğlum 3 yaşında. 10 aydır korunmuyoruz olmuyor bu ay klomen verdi dr. bakalım bende çarşamba tekrar gideceğim dr.a

canım çok güzel yazmışsın..... inşallah en kısa zamanda isteyen herkez hayırlısıyla bebeklerine kavuşur...aminnnnnnnnnnnnnnnn................

bitanem böle düşün dualarım hepimizle rabbim melek yüzlü ywrtularımızı biran önce wesin inş...aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

hakkımızda hayırlısı olsun kızlar :Saruboceq: hepimiz kavusucaz en kısa zamanda meleklerimizee inşallahhhh :çok üzgünüm: bide sabırlı olabilsekk birazz :a015:

canım çok güzel yazmışsın..... inşallah en kısa zamanda isteyen herkez hayırlısıyla bebeklerine kavuşur...aminnnnnnnnnnnnnnnn................

cnm cok tşk. inşallahhhh kavusuruz hayırlısıyla bebişlerimize aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:

X