haşemayla normal otelde tatil yapılır mı?

nasiyaa

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2012
7
0
kapanalı 3 sene oldu. 3 senedir muhafazakar yerlerde yada arkadaşların havuzlarında suya giriyorum.geçen sonbaharda yurtdışına çıktık ve gözüm karardı o güzelim sulara haşemamla girecem dedim.mevsim sonbahar olduğundan bir avuç turisttik ve tahmin edersinizki haşemalı sadece bendim.denize girdimmi girdim ama o bir avuç ecnebi turistin bana bakışlarını asla unutamam.sanki onlar giyinik ben çıplaktım. neyse avrupa sahilleri bu görüntüye daha alışık değildir diyerek konuyu kapatayım bu sene belekte normal bir otele gitmeye karar verdik çünkü muhafazakar otellerin şartları ve fiyatları çok abartı geliyor bana.siz hiç böyle bir durum tecrübe ettinizmi? tepkiler nasıldı çok merak ediyorum

kimin ne dediği ne yaptığı nasıl baktığının zerre kadar önemi yok bunları düşünme sen Allah senden razı olsun diye kapattın başını. insanlar razı olsun diye kapatmadın bunu bil takılma böyle şeylere rahat ol

Son düzenleme:
merhabalar ben bu sene kapandım ve bu sene antalyada tatil yaptık...haşema giydim

valla turistlerden çok bizim türkler bakıp durdu...hiçte rahatsız olmadım....havuzda doya doya yüzdüm....

istediğiniz yere gidin yapın tatilinizi...sadece otele sorun bazıyerler tesettürlü müşteri kabul etmiyormuş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…