harika t-shirtler, bluzler, etekler. 50 ytl ve üzeri kargosuz:)

fancynancy

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
7.706
22.773
Merhaba Arkadaşlar,
Bende buraya hiç giymediğim ya da çok az giydiğim kıyafetlerimi ve eşyalarımı ekliyorum.

ELMO T-SHIRT Disney Store etiketli Türkiye yapımı, ihraç fazlası baskılı. Çok şirin. Etiketli, hiç giyilmedi. Etiket fiyatı 26 EUR. Size 5_YTL

Y-LONDON Markalı, çok az giyebildim. 36 ve ince 38 bedenler için uygun. Maalesef artık içine sığamıyorum Gömlek ya da ceket gibi kullanabiliyorsunuz. Kollarını da ister uzun ister kısa kullanıyorsunuz. Ah aaahhh, eski kilom:) Fiyatı : 5_YTL

NG STYLE Marka beyaz 38 beden gömlek. Hiç giymedim, etiketi üzerinde. 6_YTL

STREET ONE Marka yarım kollu bolero. 38 beden, kahve. Hiç giyilmedi. 10_YTL

Şidilik bu kadar. Talep olursa birkaç şey daha ekleyeceğim. Herkese iyi alışverişler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reebok S beden, az giyilmiş spor t-shirt. 5_YTL

Mudo Collection S beden kazak. Beli biraz kısa. Bir ara takıntım olan bir kemer yüzünden bir kaç ilmeği dışarıya çıktı ama sökük değil, tığla içeri almak lazım ama bir tığım bile yok, beceriksizlik işte:) 5.50_YTL

BERSHKA marka yakası fiyonklu triko bluz. Sadece 1 sefer giydim. Alt kısmında çok ufak bir defosu var. 5_YTL

İki t-shirt, sadece 4_YTL. Turkuaz olanı Mango. İkiside kullanıldı ama iyi durumdalar. Siyah biraz arka planın rengi yüzünden kaybolmuş, isteyen arkadaşlara tekrar foto yollayabilirim. 36 ve 38 bedenler için.

Kruvaze Bağlamalı Fuşya Bolero. Hiç giyilmedi, hediye gelmişti. 38 ve 40 bedenler için uygun. 3.50_YTL

36-38 beden rengarenk tunik, bu da hediye gelmişti, hiç giyilmedi. 7.50_YTL

38-40 Beden beyaz işlemeli etek. Ölçülerini yarın yazarım buraya. Hiç giyilmedi, etiketli. 8_YTL

Çok şeker inekli, peluş fotoğraf çerçevesi, hediye gelmişti ama ne yazık alerjim var Toza bulaşamam lazım... 5_YTL

CD'lik, İçi cırtcırtlı, CD poşetlerinin olduğu kısım sökülüp dış kısmı yıkanabiliyor. 5_YTL

CD'lik, İçi cırtcırtlı, CD poşetlerinin olduğu kısım sökülüp dış kısmı yıkanabiliyor. 5_YTL

Moda di centone markalı bu etek de hiç giyilmedi. 36 Beden. 7_YTL

Bebekleriniz için havluluk:) 5_YTL

NG Style markalı 2 beden beyaz kanarı işli beyaz etek. Giyilmedi, etiketi üzerinde. 38 Beden beli 44cm. 8_YTL

NG Style markalı çok cici beyaz pullu bluz. Giyilmedi, etiketi de üzerinde. 2 Beden, kolatından ölçtüm 39 cm geliyor göğüs kısmı. 38 - 40 benler için uygun olur. 6_YTL

Mango 36 Beden kot ceket, çok az giyildi arkadaşlar. Buna takas düşünmüyorum18_YTL

NG Style 38 beden beyaz beli mavi boncuklarla işli etek. Bu da hiç giyilmedi, astarlı. 8_YTL

bayanlaar, beyaz işlemeli eteğin en kısa kısmı 47cm. beli de 78 cm.

kahve işlemeli eteğin beli 81cm, uzunuğu da 70 cm.

Collezione etek. 36-38 beden için. 5_YTL

38 beden kahve etek, çok az giyildi. Beli 75 cm, uzunluğu 60 cm. Rsimde çok koyu çıkmış ama aslında sütlü kahve rengi.6_YTL

Bu pembeli kolye tamamen elimden çıkmadır:) Ben yaptım, ben:) 7_YTL

Pembe kelebekli çantayı en fazla 3 defa kullanmışımdır.Ölçüleri 30x17 cm. Ben ufak çanta kullanamıyorum ama beğenip almıştım. 5_YTL

Gül kusuru nubuk benzeri çanta. Bu da benim için ufak, derbeder görünüşün bakmayın, dolapta durmaktan o halde geldi. yoksa onu da çok kullanmadım. İki gözlü, fermuarlı. Ölçüleri 30x13 cm. 6_YTL

Tommy Hilfiger t-shirt L beden. 7.50_YTL

Tiffany koyu yeşil etek, resimde olduğundan daha koyu çıkmış. 38 beden, sadece birkaç sefer giydim, 6_YTL

Siyah uzun abiye elbise. 36-38 bedenler için, likralı kumaştan. Yakasında beyaz minik gülleri var. 12_YTL

Siyah süet tarzı babet ayakkabı 38 numara ve iyi durumda. 8_YTL.

Pembe 39 numara, rugan, kocamann tokalı babet:) Fazla kullanmadım, 9_YTL

Bu ayakkabıyı da fazla kullanamadım, bantlarındaki puldan papatyaları çok şık duruyor. 38 numara. 8_YTL

36 ve 38 bedene uygun kumaş spor pantolon. Hiç giyilmedi. 5_YTL

Zero Point marka 38 beden etek. Astarlı, mevsimlik. Kullanıldı ama iyi durumda. 5_YTL

Mango çılgın sarı:) M beden sadece 1 kez giyildi, yepyeni. 22_YTL

Yazlık 2 beden elbise. 38 ve 40 bedene uyar. 2 tane varsositososito, birini de kardeşime almıştım o da 1 beden, 36 ve 38 için. Benimkisini iki sefer giydim ama kardeşiminki hiç giyilmedi. Tanesi 10_YTL

Orjinal Nike marka kalın kumaş çanta. Resimde kirli gibim çıkmış ama değil, makinadan heralde. Defosu arızası, hiçbişiyi yok.Tek gözlü, içinde ayrıca fermuarlı ufak bir göz var. Bir de ön kısmındaki koyu laci yerde ön cebi, fermuarlı. 10_YTL

Collezione marka bej S beden fermuarlı sweat-shirt. 36 ve ince 38 bedene uyar. İçine sığamıyom artık, sığıyorum da fazla da zorlamanın alemi yok di mi :):) 5_YTL

Biraz göbüşümü çıkarıyo, o yüzden giyemiyorum artık bu kazağı:) 36-38 bedene uyar. 6_YTL

Lacivert kazak. Valla ne yalan söyliyim epey giydim ama iyi durumda. 6_YTL

satılan ürünlerin fotoğraflarının üzerine satıldı yazınız alıntı olarak belirtmeyiniz , alıntıyla yanıt vermeyiniz,sohbet beğeni ve teşekkür mesajlarını lütfen özelden yada profillerden yada rep ve teşekkür butonlarından yapınız, fiyat değişikliği için yeni başlık açmayınız ürünün ilk fotosunun olduğu mesajdan düzenleyiniz.

bol kazançlı alış verişler dilerim.a.s.

Meraba ..Ben şeyi sorucaktım inekli peluş çerçeveyi sattınmı acaba :/
Satmadıysan ben alabilirim :/
Mm.. ~Teşekkürler ..

canım bu bolero yu bi giyermisin cokmu kısa bakayım talibim de

canım ben beyaz bluza talibim

merhaba ben beyaz eteği sorucaktın mavi işlemeli ben 36 giyiniyorum olmsz mı sizce.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…