Hareketli çocuğa oyuncak

akadmkah

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2023
402
561
Arkadaşlar merhaba. 16 aylık bir kızım var. İnanılmaz hareketli. Neredeyse her annenin böyle dediğini biliyorum ama gerçekten öyle. Yemek yemek için bile oturmuyor nerdeyse. Aktivite masaları, bebekler, çay setleri, cırt cırtlı kitaplar vs., aklınıza gelecek her oyuncağı denedik ama 10 dk dan fazla hiçbirisi ile oynamıyor. Genellikle dışarda koşturmayı seviyor. Ama havalar soğuyor. Evde yapacağı aktivite ararken, kaydırak aklımıza geldi. Top dolu bir havuzu var, onu çok seviyordu. Şimdi de kaydırak aldık. Etrafına minderler serdik, saatlerce oynuyor. Ama kaç gün oynar bilemiyoruz..

Kaydırak benzeri fiziksel aktivite yapıp yorulabileceği başka ne oyuncak alabiliriz, önerileriniz neler?

Zaten dikkat süresi en fazla o kadar böyle davranması normal . Oğlum 4.5 yaşından sonra biraz oturmaya başladı . Eve imkan varsa trambolin olabilir

Benim kızım da çok hareketli ama tak çıkar tarzı oyuncaklar onu çok oyalıyor. Legolar, üst üste konulan halkalar vb. Bunları deneyebilirsiniz. Bir sürü aktivite kitabı aldım ama asla durmuyor onunla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…