Hanmlar dikat uyar!

lost87

Uyanalım Gaflet Uykusundn
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
2.313
23
hanımlar demin başıma gelen bir olay oldu ve internette araştırdım.
demin telefonuma yabancı bir numaradan çağrı geldi sonuç!!!!!!

numara şuydu +359 koduyla başlıyor bu kod bulgaristanın koduymuş
ve nette araştırdım bir kere çağrı atıyorlarmış ve bana gelen numaraya benzer numarayıda siteye yazmışlar,bulgar kız çıkıyormuş,bana yardım et iş ver ya da beraber olalım gibi sapıkça şeyler söylüyorlarmış...sen merak edip bu numarayı ararken senin birsürü kontörün gidiyormuş ve bu şebekeyede bir sürü kontör yükleniyormuş bu sayede.aman dikkat hanımlar,nette okudum milletin başına ne olaylar gelmiş bu kızlara para yollayan evlencem diyip bizim Türklerin parasını alıp kandırılanlar varmış.sakın böyle numara size çağrı atarsa bu numarayı meraktan aramayın sakın...nettede okudum uyarıyorlar.dahada neler yazıyor neler özetle yazdım :1closedeyes:

hay allahım ya cok saol cnm uyarın ıcınsositososito

birisi dese inanmıyacağım ama benide bulgaristan kodu ile aradılar şaşırdım...
ne günlere kaldık...

2 yıl önce bu olaydan dolayı evini ,ailesini ve eşini kaybeden bitap düşmüş bir adamın acı hayat hikayesini izledikten sonra bu para avcısı,tuzak meraklısı ve gafil avlayıcılara karşı daha dikkatli olunması gerektiğini anlamıştım......
lütfen kim olursa olsun 1 çağrı atıldığında tellere geri dönmeyelim bizim hatlarımızdan tanımadığımız bile olsa sadece amaçları huzuur kaçırıp kontör almak yada vakit geçirebileceği anlamsız sohbetler.... yazıklar olsun bu insanlara demek için vakitlerini sadece beklemekle geçirmeleri için lütfen asla aramalarına cevap vermeyelim.....
ellerine emeğine sağlık canım duyarlılığın için teşekkürler arkadaşım......

rica ederim kızlar.kimsenin böyle namussuzça iş yapanların eline düşmesini istemem.Allahından bulsun bunlar.insanların duyguları ile oynuyorlar.boş boş işler.kimse kanmasın bunlara

dolandırıcılığın kılıfı okadar çokki artık benim aklımın almadığı kapasitede şeyler

beni de arıyorlar.bir kere çaldırıp kapatıyorlar.
359 la başlayan numaranı yurt dışı olduğunu tahmin ettiğim için hiç aramadım.
beni ydışından kim arayacak diye düiündüm.demek bulgaristanın koduymuş.
ben zaten tanımadığım çağrıya hiç dönmem
sağol canım bilgin için

rica ederim a.s. bulgaristanla hiç alakam yoktur neyin nesi bu diyip araştırdım meğer bunlar şebekeymiş.akılları sıra bulgaristandan bizim Türkiyedeki vatandaşlarımızı kandırcaklar.Allahlarından bulsunlar

ya artık insanlar ne yapcaklarını şaşırdı Allah sonumuzu hayır etsin bölelerinden korusun

vallahi artık dünyanın çivisi çıktı çıktıda havada cirit atıyo ..sağol canım uyarın için ......

canım çok güzel bir konuya dokunmuşsun benide aynı numara aradı 2 ay kadar önce Allahtan merak edipte dönmedim eşim öğrendi sonra ne olduğunu..ayrıca birtek cep telefonunu değil evdende arıyorlar aynı numara beni evden de aramıştı (

benide aradılar hemde birçok kez hatta numaramı saklayıp aradım kapadım kadın sesiydi
kimse beni bi daha arasın dedim sonradan erkek olsaydı eşimehavale edecektim yada numaramı değiştircektim.
ayy bilgilendirdiğin için sağol ne insanlar var şu dünyada tövbe tövbe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…