Hanımlar yardım Tamam

Seldos47

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2015
379
113
Merhabalar arkadaşlar
Yaşım 20 boyum 1.58 kilom ise 55
5 kiloyu nasıl verebilirim ben şimdi ya olmuyor yani üst zayıf baldırlarım var eritme hareketleri de yapıyorum olmuyor poşet falan mı bağlayan ne yapsam yardım edin bana acil vermem gerek kiraz sapı çayı içiyorum 2 gündür ise yaramadı lahana mi icsem hem istahim da pek yok diyet listelerinide sevmem baskı ve psikolojik etkiliyor beni

Valla kilonuz süper bölgesel demekki sorun bagzi bolgelr biraz zor gidiyor yada hic gitmiyor yapiya bağlı poset iyi fikir aslinda ama cok sık denemen lazim dedigim gibi kilonuz süper, ahh beni duysaniz:KK42:ayni boydayiz ama 77:cry:

Valla kilonuz süper bölgesel demekki sorun bagzi bolgelr biraz zor gidiyor yada hic gitmiyor yapiya bağlı poset iyi fikir aslinda ama cok sık denemen lazim dedigim gibi kilonuz süper, ahh beni duysaniz:KK42:ayni boydayiz ama 77:cry:

Lahana çorbası diyetini uygulasak mi bilemedimki ne kadar içersen o kadar kilo veriyosun diyorlar denemek te fayda var ama

Lahana çorbası diyetini uygulasak mi bilemedimki ne kadar içersen o kadar kilo veriyosun diyorlar denemek te fayda var ama
Kararli olmak onemli canim dene istiyorsan ama kilon cok iyi aslinda fazlami takiyorsun acaba,ben hic diyet havasinda deyilim ama ahsamalari yememeye bakiyorum onceden 13 kilo vermistim cok iyi gozukuyordum tabi bolgesel yerler kaliyor onuda takmiyorum ama kollarimdan cok rahatsizim cok sarktilar hep uzun giyinmem lazim:KK16:gene vermek istiyorum ama o havada deyilim malesef buara

Kararli olmak onemli canim dene istiyorsan ama kilon cok iyi aslinda fazlami takiyorsun acaba,ben hic diyet havasinda deyilim ama ahsamalari yememeye bakiyorum onceden 13 kilo vermistim cok iyi gozukuyordum tabi bolgesel yerler kaliyor onuda takmiyorum ama kollarimdan cok rahatsizim cok sarktilar hep uzun giyinmem lazim:KK16:gene vermek istiyorum ama o havada deyilim malesef buara

Hazır olmak gerek canım tabiki ben dene meye devam ediyim kilo az olunca verme zamani da uzun oluyor

Merhaba,

Açıklama gereği "Diyet Grupları" bölümünde yeni bir oluşuma gidilmemektedir:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/245968-bolum-aciklamasi-lutfen-okuyunuz.html
(Destek alarak ve birlikte zayıflamak istiyorsanız linkteki grupları inceleyip, katılımda bulunabilirsiniz.)

Bu nedenle forumda açmış olduğunuz konuyu, içeriğini gözeterek "Diyet Soru/Cevap" alt forumuna taşıyorum.

Sağlıklı zayıflamalar ve keyifli paylaşımlar dilerim.

X