hanımlar salonum için fikir verirmisiniz?

hifanur

18.08.2017
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2010
3.728
3.583
salon takımımı yeni aldım.henüz aksesuar alamadım.
biraz renklendirmek istiyorum.
şuan ki hali mağazadaki hali gibi.aksesuarlarla tablolarla bi uyum sağlamak istiyorum.
sizce hangi renkler uyumlu olur?
beyaz aksesuar almak istemiyorum.çünkü zeminde krem rengi olduğu için uyumlu olmaz.
bi kaç turkuaz aksesuar koysam uyumlu olurmu?

Eklentiler

• 20140909_190504.jpg
    20140909_190504.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 52.072
Son düzenleme:
şuan ki hali mağazadaki hali gibi.aksesuarlarla tablolarla bi uyum sağlamak istiyorum.
beyaz aksesuar almak istemiyorum.çünkü zeminde krem rengi olduğu için uyumlu olmaz.

Eki Görüntüle 1238580
Öncelikle hayırlı olsun güle güle otur:KK52: Bence hardal sarısı ve benzeri tonları kullan odanda dikkat çekici ve şık duracaktır :KK51: http://www.dekorcenneti.com/genel-d...nkleri.html/attachment/ev-dekorasyonu-renkler

hifanuçok yakpost: 36838075 .!.:

Eki Görüntüle 1238580
Turkuaz bence cok yakisicaktir.. Çok acik turuncu tonu da olabilir parlak turuncu değil silik turuncu.. Salonun hayirli olsun:)

Öncelikle hayırlı olsun güle güle otur:KK52: Bence hardal sarısı ve benzeri tonları kullan odanda dikkat çekici ve şık duracaktır :KK51: http://www.dekorcenneti.com/genel-d...nkleri.html/attachment/ev-dekorasyonu-renkler
Turkuaz bence cok yakisicaktir.. Çok acik turuncu tonu da olabilir parlak turuncu değil silik turuncu.. Salonun hayirli olsun:)

söylediklerinizi dikkate alıcam.çok teşekkür ederim.
bu kaftan aksesuarlar çok hoşuma gidiyor.
öylede alabilirim aslında.

Eki Görüntüle 1238580

Öncelikle güzel gğnlerde kullan canım.Hardal rengi ya da yağ yeşili tonları çok hoş durur rengi itibariyle. Perdelerde de minik çiçekli bi fon kullanırsan tamamlamış olursunu kombini.

Kesinlikle yağ yeşili çok yakışir paşabahçe magazalarınada bakmanızı onerirm hayırlı olsun bu takimi bellonada begenmiştim oturumu nasıl rahatmı şoyle yayılabiliniyomu bende yenilemek istiyorum ama rahatlık önemli.güle güle kullanın

Kesinlikle yağ yeşili çok yakışir paşabahçe magazalarınada bakmanızı onerirm hayırlı olsun bu takimi bellonada begenmiştim oturumu nasıl rahatmı şoyle yayılabiliniyomu bende yenilemek istiyorum ama rahatlık önemli.güle güle kullanın

ben istikbalden aldım bunları.
çok rahat şimdilik bi sorunum yok.bu koltuklar çekyat gibi açılan modeller.altında geniş bi sandığı var.
alt tarafları minder gibi gözüküyo ama çıkmıyolar.sadece üst minderleri çıkıyo.

yağ yeşilini dikkate alıcam.
fikirleriniz için çok teşekkür ederim.hiç aklımda olmayan renk fikirleri verdiniz.

güle güle oturun, cok hos bir takim almissiniz, ben olsam toz pembe kullanirdim.
zaten oturma takiminin rengi agir, toz pembe senlendirir diye dusunuyorum .....

maddi durumunuz var ise perde yaptırabilirsiniz mobilyalarınız çok uyumlu ve farah. ben fazla aksesuar seven biri değilim ama 1-2 tane konulabilir genel olarak çok beğendim :)

turkuaz güzel olur bencede mat değil parlak turkuaz tercih et canım daha canlı ve havalı olur

Turkuaz vazo alıp yere koyabilirsin içine de güzel rengarenk çiçekler :KK70:
Bir de konsolun üstü çok boş bence. Oraya da altın sarısı(farklı renkte olur) çerçeveler alın içini de istediğiniz gibi doldurun ohh süper

bence yemek masanını duvara çok yapıstırmıssın...gösterememis kendini , yemek masasını büfenin olduğu yere ... ama büfeye yer bulamadımm :))

kesinlikle turkuaz renge ihtiyaç var. toprak tonları eviniz. fon mesela güzel turkuaz olabilir veya arkadaşların dediği gibi vazolar. birde ikea da fenerler var beyaz onların arasına renkli mumlardan bir köşe yapabilirsiniz. duvarlar boş.

çok teşekkür ederim kızlar.
her birinizden farklı fikirler çıkması benim açımdan çok iyi oldu.
şuan ki hali aynı mağazadaki gibi.araya farklı renkler katarsam çok güzel olucak.
tekrar teşekkür ediyorum.:KK68:

bence turkuaz uygun olacaktır. ama imkanınız varsa perdeleri de dğiştirirseniz daha şık olur. turkuaz fon perde ve uzun tüller gibi. resimdeki aksesuarlar tam istediğiniz gibi sanırım

Eklentiler

• 124457469_tn50_0.jpg
    124457469_tn50_0.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 163
Geçenlerde bir sitede çok güzel dekorasyon örnekleri görmüştüm. Araştırdım ve sizin için buldum. Bence aşağıdaki fikirlere kesinlikle göz atmalısın.

Son düzenleyen: Moderatör:
X