Hanımlar lütfen yardımcı olur musunuz?

aysdmr96

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
180
75
Doktor adet olduğunda 2. Ya da 3. Gün hormon testi yaptır dedi ama benim adetimin başlangıcı hangi gün bunu anlayamıyorum. Çünkü ilk çok az kan geldi Perşembe gecesiydi sonra cuma günü leke gelmeye başladi ve tamamen kesildi. Cumartesi günü yani bugün akşama doğru lekelenme ve yine çok az kan gelmeye başladı. Sizce adetimin birinci günü hangisi sayılıyor? Pazartesi hormon testi versem geç mi olur?

Adet kanamanın başladığı ilk gün olarak geçer. Lekelenme ile başlarsa o kabul edilmez. Kanama rengini gördüğünüz gün ilk gündü yanı. Suan tamamen kesilmiş durumdaysa ptsi mutlaka gidin. Ya stres kaynaklı tam sökülemedi yada belkide bebis var. İdrar testi yapıp kafanızı rahatlatin varsa belli olur yoksa da içiniz rahatlar adetiniz yeniden devam eder. Umarım güzel bi supriz ile karsilasirsiniz

İdrar testi yapmıştım negatif çıkmıştı daha sonra kanama bı geldi bı kesildi ama bugün daha iyi sökülmeye başladı o zaman muhtemelen başlangıcı bugün kabul ederim ve yarın hormon tahlili veririm duanız için Allah razı olsun inşallah bir dahaki ay olur bakalım hayırlısı rabbim nasip etsin bana ve isteyen herkese

Cuma regl olanlar ptsiye kalıyor bu durumları yaşayan çok kişi var yani 3. 4. De gitseniz oluyor. Suan dediğiniz gibi tam sökülme başladıysa ilk gün kabul edebilirsiniz. Adet döngüsü içinde olmanız kafii hormon tahlilleri için. Birde herkese söylüyorum size de söyleyeyim. 41 hurmaya 41 meryem suresi okuyun yada niyetinin iyi olduğunu bildiğiniz birine okutun. Her sabah aç karnına 1 er tane eşinle okunmuş hurma tüketin. En son kalan 1 hurmayi esinizle yarimsar tuketin. Allahin izniyle bunu deneyip gebe kalmayan çok çok az kişi var. Meryem suresi okunduktan sonra secdesi var onuda ihmal etmeyin. Bilirsiniz belki ama hatırlatmak istedim. Güzelce niyet edip dua ederek başlayın. Rabbım nasip edecektir. Sağlıklı hayirli sonuçlar olmasını dilinizden düşürmeyin. Sadece allahtan isteyin ondan geleceğine inanarak teslim olun. Mevlam mujdeletmeyi nasip etsin sizlere

Allah razı olsun yapicam inşallah dediğinizi. Pazartesi de gidip tahlillerimi yaptırayım Allah isteyen herkese hayırlısiyla anne baba olmayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…