Hanımlar lütfen yardım

ebruelisa22

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2024
6
0
24
Hanımlar 2 gün önce beta verdim 57 çıktı bugün 79.54 acaba tam 48 saat olmadığı için 2 katına çıkmamış olabilir mi cuma günü tekrar tesr vereceğim başına böyle bisey gelip sağlıklı gebelik geçiren var mı lütfen yardım

Selam benim başıma geldi sayılır. Soyle ki aynı hastaneden aynı saatte verilmesi daha doğru sonuç veriyor muhtemelen . Her iki günde bir aynı saatte test verdim hep iki katına çıktı. Sadece bir gün doktorun isteği üzerine 38. Saatte test verdim ve yükseliş %60 cikmisti . Sonrasında yine aynı saatte verdim iki katına çıkmaya devam etti .

Selam benim başıma geldi sayılır. Soyle ki aynı hastaneden aynı saatte verilmesi daha doğru sonuç veriyor muhtemelen . Her iki günde bir aynı saatte test verdim hep iki katına çıktı. Sadece bir gün doktorun isteği üzerine 38. Saatte test verdim ve yükseliş %60 cikmisti . Sonrasında yine aynı saatte verdim iki katına çıkmaya devam etti

Söyle oldu bat günüme 5 gün kala ogrendim ben bu yüzden de çok fazla kez kan vermek zorunda kaldım
1. Hcg 30
2. Hcg 67
3. Hcg erken verdiğim 98
4. Hcg 250
5. Hcg 535
Burda bıraktım kan vermeyi cunku artık çok fazla kez vermek zorunda kalmıştım . Son hcg üzerinden 3 gün geçti yarın yani 4. Gün tekrar vercem eğer 2000 leri görürsem doktora gitcem tekrar

Söyle oldu bat günüme 5 gün kala ogrendim ben bu yüzden de çok fazla kez kan vermek zorunda kaldım
1. Hcg 30
2. Hcg 67
3. Hcg erken verdiğim 98
4. Hcg 250
5. Hcg 535
Burda bıraktım kan vermeyi cunku artık çok fazla kez vermek zorunda kalmıştım . Son hcg üzerinden 3 gün geçti yarın yani 4. Gün tekrar vercem eğer 2000 leri görürsem doktora gitcem tekrar

X