Hanımlar lütfen bakar mısınız çok kafama taktım. Hamilelikte birkaç kez kayganlaştırıcı kullandım bebeğe bir zararı olur mu?

Serenity_995

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2018
40
17
Merhaba kızlar yeni gebeyim doktor progesteron fitil verdi. Fakat bu aslında hapmış doktorum bana fitil olarak kullan dedi. Hapın dışı hiç kaygan olmadığı için rahatça içeri itemedim birkaç kez durex naturals ekstra hassas serisinin su bazlı kayganlaştırıcısını kullanarak fitili kullandım hani şu dışı pembe olan. Ama hamilelikte bebeğe bir zararı olur mu onu bilemedim. Sizce bir sakıncası var mı? Birkaç kez kullandım artık devam etmiycem ama korktum açıkçası bebeğe zarar verir mi? Hamilelikte kayganlaştırıcı kullanan oldu mu?

keşke bilsem.icinizi rahatlatabilsem. İyi dusun

keşke bilsem.icinizi rahatlatabilsem. İyi dusun
İnşallah dua edin bana nolur çok tedirginim. İlk gebeliğim bir önceki kimyasal gebelik çıkmıştı. Bir de anksiyete yani kaygı bozukluğu hastalığım var. Çok evham yapıyorum. Yanlış bir şey yapacağım diye çok kafama takıyorum. Dalgınlığıma düşüncesizliğime geldi herhalde aklıma dokunabileceği birkaç kez kullandıktan sonra geldi acaba olur mu bir şey diye. Aklıma geldiğinden beri de içim hiç rahat değil. Doktor randevum bayramdan sonra. İnşallah hayırlı haberler alırım nolur dualarınıza talibim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…