Gebeliğe Hazırlık Hanımlar hamilelik belirtileriniz paylaşırmısiniz acab

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Mavi0001

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2021
59
16
25
Merhaba hanımlar burda yeniyim 8 aylık evliyim bebek düşünüyoruz sizden ricam ilk hamilelik belirtilerinizi yazarmisiniz ?

Merhaba hanımlar burda yeniyim 8 aylık evliyim bebek düşünüyoruz sizden ricam ilk hamilelik belirtilerinizi yazarmisiniz ?
Valla hiçbir belirtim yoktu. Adeti bekliyordum. Bir gece uykudan uyandıran gaz sancım oldu ve midem bulandı sancıyla sabahı hiçbir şeyim yoktu test yaptım pozitif Hiç belli olmuyor yani herkeste farklı.

İki ay uzerine normal adet görmüşüm. Adet kanamam herzamanki gibi dolu doluydu tek fark adet bitimi tekrar adet olacakmis gibi bacagima vuran kasık agrilarım olmustu

Göğüslerim inanılmaz şişti. Normalde de büyüktür ve adet olcağım zaman daha da şişer ama bu öyle değil dokununca ağrıyacak kadar ve yüzüstü yatılamayacak kadar bir şişmeydi...

İki ay uzerine normal adet görmüşüm. Adet kanamam herzamanki gibi dolu doluydu tek fark adet bitimi tekrar adet olacakmis gibi bacagima vuran kasık agrilarım olmustu
Aaa öyle oluyor mu canım duymuştum ama abartıyorlardır demiştim... Hiç test yapmadın mı 2 ay ya da ovulasyon testi falan? Onda da çıkıyor çünkü

Aaa öyle oluyor mu canım duymuştum ama abartıyorlardır demiştim... Hiç test yapmadın mı 2 ay ya da ovulasyon testi falan? Onda da çıkıyor çünkü
Benimde sis ama ağrı yok adetim 2 gün geçti kasığımda kramplar var birde 10 gün önce başlamıştı kramplar geçen ay da böyleydi sanırım psikolojikmen yapıyoruz ya

Benimde sis ama ağrı yok adetim 2 gün geçti kasığımda kramplar var birde 10 gün önce başlamıştı kramplar geçen ay da böyleydi sanırım psikolojikmen yapıyoruz ya
Ağrılar biraz psikolojik olabiliyor bana da oluyor ama göğüslerim birdaha öyle şişse direk anlarım o psikolojik olamıcak bir seviyedeydi hep giydiğim sütyenler olmuyordu büyük sütyen almıştım acıdan geçende deneyeyim dedim nasıl bu dolmuş dedim çok net belirti... Progesterondan oluyor bence.

Valla hiçbir belirtim yoktu. Adeti bekliyordum. Bir gece uykudan uyandıran gaz sancım oldu ve midem bulandı sancıyla sabahı hiçbir şeyim yoktu test yaptım pozitif Hiç belli olmuyor yani herkeste farklı.
Allah'ım kucağına almayı nasip etsin inşallah canım bizlere de dua et inşallah oluruz

Yaa ne güzel en güzel acılar bence bu

Surekli agrim oldugu icin acillik oluyodum bebek dusundugum icinde hcg istiyodum kan testleri hep negatif çıkıyodu. Meger hamileymisim. Valla basima gelmis olmasa imkansiz derim o kanamaya demekki Rabbimin katında imkansız yokmus herzaman hayirlisini nasip etsin. Bir suru serum agri kesici kullandim hamileligi bilmedigimden cok sukurki hicbirsey olmadi

Aaa inanılmaz gerçekten mucize bebek kan testleri de negatifti diyorsun bir de... sözün bittiği yer. Ol derse olur. İnşallah bize de mucizelerimiz gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…