HANIMLAR CEVABINIZA ÇOK İHTİYACIM VAR

dicle1

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2024
112
38
Düzenli aralıklarla 26 günde bir adet oluyorum geçen ayın 17 sinde oldu bu ay günüm1 hafta geçiyor nerdeyse 2 tane freely kaset gebelik testi yaptım 3 gün aralıklarla ikisinde de silik çizgi çıktı ama siliği çok belirgin netti hamile olabilir miyim sizce

Eklentiler

• IMG_20240517_111758.jpg
    IMG_20240517_111758.jpg
    114,3 KB · Görüntüleme: 51
Bence de hamilesiniz. Bir hafta gecikmeye göre çok silik çıkmış geç döllenme olmuş olabilir. İnşallah sağlıklı bir gebeliktir eğer istiyorsanız. Kan testi verip doğrulamak en sağlıklısı. Hayırlı olsun.

Bence de hamilesiniz. Bir hafta gecikmeye göre çok silik çıkmış geç döllenme olmuş olabilir. İnşallah sağlıklı bir gebeliktir eğer istiyorsanız. Kan testi verip doğrulamak en sağlıklısı. Hayırlı olsun.
Amin inşallah yarın hastaneye randevum var ultrason da çıkar mı peki

Amin inşallah yarın hastaneye randevum var ultrason da çıkar mı peki
Yani geç döllenme ise henüz 3 haftalık falan sayılabilir. O zaman kesesi dahi görünmez ne vajinal ultrasonda ne de karın ultrasonunda. Ama 5 haftalık gebelikse kesesini görebilir doktor. Büyük ihtimalle vajina ultrason bakacaktır erken dönem olduğu için. Kan testi hangi aralıkta olduğunu az çok gösterir zaten. Onu imkanınız varsa bugün yaptırıp yarın doktorla paylaşabilirsiniz.

Yani geç döllenme ise henüz 3 haftalık falan sayılabilir. O zaman kesesi dahi görünmez ne vajinal ultrasonda ne de karın ultrasonunda. Ama 5 haftalık gebelikse kesesini görebilir doktor. Büyük ihtimalle vajina ultrason bakacaktır erken dönem olduğu için. Kan testi hangi aralıkta olduğunu az çok gösterir zaten. Onu imkanınız varsa bugün yaptırıp yarın doktorla paylaşabilirsiniz.
Peki öyle yapayım çok teşekkür ederim 🥰 ❤️

Kan testi aç karnına mı tok karnına mı vereyim fark eder mi

Kan testi aç karnına mı tok karnına mı vereyim fark eder mi
Beta-HCG için fark etmez. İstediğiniz saatte verebilirsiniz. Acilde de yapılır, devlette genelde pek yapma taraftarı olmazlar ama özelde rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Ben de merak ettim sonucunuzu :)

Beta-HCG için fark etmez. İstediğiniz saatte verebilirsiniz. Acilde de yapılır, devlette genelde pek yapma taraftarı olmazlar ama özelde rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Ben de merak ettim sonucunuzu :)
Sonuç açıklanırsa söylerim size çok teşekkür ederim bilgileriniz için ilk gebeliğim olucak olursa o yüzden pek bilgiye sahip değilim 🥰

Doktorun diyişiyle kimyasal gebelik geçirdim bugün düşüğün 4. Günü kanamam ne zaman durur ne zaman birliktelik yaşayabilirim hamile kalmak istiyorum bu durum beni çok sarstı tekrarı olmaz inşallah yine hamile kalırım umarım 😢

Doktorun diyişiyle kimyasal gebelik geçirdim bugün düşüğün 4. Günü kanamam ne zaman durur ne zaman birliktelik yaşayabilirim hamile kalmak istiyorum bu durum beni çok sarstı tekrarı olmaz inşallah yine hamile kalırım umarım 😢
Geçmiş olsun. Kimyasal gebelik o kadar sık rastlanan bir durum ki hiç sizlik bir şey değil yani sızkmayın canınızı. Kanamanız tamamen bittiğinde yumurtlama günlerini takip edin değerlendirin, en kısa zamanda olur inşallah gebelik yeniden 🙏

X