Hanimlar bakar misiniz acil binsorum olucakti

Lavinyamla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2022
959
207
Hanimlar ben kan pihtilasmasi testi vericeem arastirma hastanesinde adetliyken mi yapiliyor bu test bilgisi olan var mi

Hanimlar ben kan pihtilasmasi testi vericeem arastirma hastanesinde adetliyken mi yapiliyor bu test bilgisi olan var mi

tıbbı genetık bolumunden randevu almanız lazım..
ordan genetık ve pıhtılasma testıne bakıyorlar ..
ben kımyasal yasadıktan sonra baktırmıstım esımle gıttık oda bende kan verdık..
sonuc 2ayda cıktı..
regl ıken gıtmek gerekmıyor

tıbbı genetık bolumunden randevu almanız lazım..
ordan genetık ve pıhtılasma testıne bakıyorlar ..
ben kımyasal yasadıktan sonra baktırmıstım esımle gıttık oda bende kan verdık..
sonuc 2ayda cıktı..
regl ıken gıtmek gerekmıyor
Kadin dogum bolumune sira aldim kadin dogum yonlendirecek demislerdi bana cok tesekur ederim yaa adetliyken gitmen gerek diyordu herkez bende 2 defa dusuk yaptim pcos kistim var kan pihtilasmadn supheleniyolar

Kadin dogum bolumune sira aldim kadin dogum yonlendirecek demislerdi bana cok tesekur ederim yaa adetliyken gitmen gerek diyordu herkez bende 2 defa dusuk yaptim pcos kistim var kan pihtilasmadn supheleniyolar
Canım ben direk tıbbi genetige randevu aldım gittim.
Esimde geldi onada randevu almıştım.dusuklerini söyle doktorum istedi dersin yaparlar 🌼
Çok geçmiş olsun.
Yo adetli değildim gittigimde

Canim bi soru daha sorucam kusura bakma bu kadar faazla bilgim yok su konuyla ilgili o yuzden soruyorum arastirma hasanesinde vermistiniz demi testi🥰

Canım ben direk tıbbi genetige randevu aldım gittim.
Esimde geldi onada randevu almıştım.dusuklerini söyle doktorum istedi dersin yaparlar 🌼
Çok geçmiş olsun.
Yo adetli değildim gittigimde
Canim bi soru daha sorucam kusura bakma bu kadar faazla bilgim yok su konuyla ilgili o yuzden soruyorum arastirma hasanesinde vermistiniz demi testi🥰

Yok canım sor tabi.
Ben İstanbul'dayım MHRS den tıbbi genetik bölümü yazdım ilk çıkan bana yakın olan yere gittim

Bende oyle yapayim o zaman insalah hayirli haber alirim tekrar hamile kaldin mi canim🥰
Aminnnn canimm.. temiz çıksın insallah sonucun
Ben üç yıldır bekliyorum..Mayıs ayında tüp Bebek deneyecekken doğal yoldan hamile kaldım ama dış gebelik oldu korunma sürem.yeni bitti iki ay deneyeceğiz olmaz ise tüp Bebek artık.insallah ona gerek kalmadan nasip olur x🤲❤️

Aminnnn canimm.. temiz çıksın insallah sonucun
Ben üç yıldır bekliyorum..Mayıs ayında tüp Bebek deneyecekken doğal yoldan hamile kaldım ama dış gebelik oldu korunma sürem.yeni bitti iki ay deneyeceğiz olmaz ise tüp Bebek artık.insallah ona gerek kalmadan nasip olur x🤲❤️
Amin canim bakalim bekliycem sonucu kist falan mi var canim sende ama bak ne guzel yine bir umit dogal yola hamile kalmişsin sogan suyu hayt tohumu otunu hic denedin mi

Amin canim bakalim bekliycem sonucu kist falan mi var canim sende ama bak ne guzel yine bir umit dogal yola hamile kalmişsin sogan suyu hayt tohumu otunu hic denedin mi
Kist yok kuzum.
Hayıt suyu denedim adet iken başlayıp dört beş gün içiyorum..
Evet inşallah sağlıkla nasip olsun hepimize ❤️

X