Hanımlar acill bakar mısınız

Kizlar foto bana ait değil kesinlikle ..
Sadece netten görsel buldum ama içeriğinde birşey yazmıyor sizlere sormak istedim 2 gün önce bu şekilde bı akıntı geldi benden bende onu araştırıyorum gebelik belirtisi olabilir mi ilk kez bu şekil bı akıntım oldu 3 yıllık evliyim ve bebek istiyoruz pek düzenli değil adetlerim ama uygulamaya göre 3 gün geçti adetim birde geceleri belim ağrıyor yatarken

Hamileliğin başlarında akıntı kıvamında ve yapışkanlığında artış olabiliyor ama reglinizin gecikmiş olması bundan daha önemli bir belirti test yaptırmak gerekir zamanı da gelmiş

Ya sen ne pisliksin konu açtığın yetmiyor birde milletin konularının altına elalemin akıntısı paylaşıyordunuz .. o kadar laf yediniz hala aynı hala aynı Arsız mısınız nesiniz ya Mune

Akıntı ile gebelik yorumlanmaz. Regliniz geçerse bir hafta filan test yaparsınız. Bu kadar sabırsız olmayı anlayamıyorum. Çünkü sonucu test belirler fikirlerimiz değil. Hiçbir tıbbi kaynak akıntı var kesin hamileliktir demiyor. Bir belirti tek başına birşeyi anlamak için yeterli değildir. Bir hastalık ta aynı belirtiyi oluşturabilir. Ve kesin konuşarak kimse kimseyi boş ümitlendirmemelidir. Erken testler var istersen en azından onu da yapabilirsin. Ama akıntı hamillelik anlamak için tek başına yetersiz bir belirti.

Ve buraya fotoğraf atıp lütfen mide ayarlarımız ile oynamayın. Çok iğrenç birşey çünkü bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…