Hangisi sensin

Meryemce

dost istersen ALLAH yeter
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
1.249
3
:) KIZ TİPLERİ
1. Bayan ‘HARBİ KIZ’
Şunları söyler: “Ahh boks maçına bilet mi aldın! Harikasın beee !!”
Halk arasında şu isimlerle bilinir: Delikanlı Kız, Bacı.
Avantajları: Kafa dengi, eğlenceli
Dezavantajları: Bu tipler genellikle erkek gibi yapılı, güçlü kuvvetli olurlar. Kafasını bozarsanız, hakkınızda hayırlısı olsun...

2. Bayan ‘CİYAK CİYAK’
Şunları söyler: “ Seni serseeeeeeem!!!! Gel burayaaa!!! Çabuk söyle bu saate kadar nerdeydiiiiinnnnnnn?”
Halk arasında şu isimlerle bilinir: Cadaloz, Başbelası.
Avantajları: Kendince size ilgi gösteriyor işte daha ne :)
Dezavantajları: Sürekli kafanıza bişeyler fırlatır, uçan tekme savurur, her tarafınızı paralar.

3. Bayan ‘MIZMIZ’
Şunları söyler: “ Aaah başım... ayağım... ayyy mideme ağrı saplandı.”
Halk arasında şu isimlerle bilinir: Mıymıntı, Uyuntu, Karın ağrısı.
Avantajları: Sayesinde anatomi ve tıp bilginiz gelişir.
Dezavantajları: Bulaşıcıdır!

4. Bayan ‘PATRON’
Şunları söyler: “Çabuk kalk!! O kravat olmamış çıkar başka bir tane tak!! Saçlarını biraz kestir!! Git para kazan!!!!”
Halk arasında şu isimlerle bilinir:
Çokbilmiş, Müdire Hanım, Diktatör, Terminatör!!!
Avantajları: Çoğunlukla doğruları söyler.
Dezavantajaları: Yahu doğruları söylese ne oluuuuuur, söylemese ne oluuuur...

5. Bayan ‘KARARSIZ’
Şunları söyler: “Ay ben ne yapsam... İşten ayrılsam mı... Evi değiştirsem... Saç rengimi değiştirsem.. Yoksa böyle iyi mi.. Ayyy daha kötü olursa...”
Halk arasında şu isimlerle bilinir: Bayan Panik, Bayan Kriz.
Avantajları: Kolay ikna edilir, kolay sakinleştirilir.
Dezavantajları: 2 dakka sonra her şey yeniden başlar.

6. Bayan ‘VAHŞİ’
Şunları söyler: “Bak ne diyorum, gel senle bi güzel kafaları çekelim ve sonra caddenin ortasında sevişelim. Daha önce yaptım, harika bişeydir!”
Halk arasında şu isimlerle bilinir: Çılgın, Hızlı Kız.
Avantajları: Her an herşeye hazırdır.
Dezavantajları: Güvenilmezdir. Her an sizden başkasına gitmeye de hazırdır.

7. Bayan ‘DONUK’
Şunları söyler: “Ne anlıyosun bu çizgi filmlerden, bu abuk fıkralardan, karikatürlerden? Ne çocukça şeyler bunlar...”
Halk arasında şu isimlerle bilinir: Ruhsuz, Soğuk, Buz Kalıbı.
Avantajları: Hayatınızda olduğu sürece, arkadaşlarınızın sizin için endişelenmesini sağlar.
Dezavantajları:...tabii “arkadaş” diye bişeyiniz kalmışsa

8. Bayan ‘RÜYA KIZI’
Şunları söyler: “Seni herşeyinle çok seviyorum benim yakışıklı, akıllı, tatlı sevgilim! Seninle çılgınlar gibi sevişmek, seni çok mutlu etmek istiyorum!”
Halk arasında şu isimlerle bilinir: Tanrıça, Kanatsız Melek.
Avantajları: Eğlenceli, akıllı ve eşsizdir.
Dezavantajları: Ya hiç karşınıza çıkmaz ya da karşınıza çıktığında çok geçtir.

--------------------------------------------------------------------------------

Bayan ‘RÜYA KIZI’
Şunları söyler: “Seni herşeyinle çok seviyorum benim yakışıklı, akıllı, tatlı sevgilim! Seninle çılgınlar gibi sevişmek, seni çok mutlu etmek istiyorum!”
Dezavantajları: Ya hiç karşınıza çıkmaz ya da karşınıza çıktığında çok geçtir.kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Bu çok hoşuma gitti.Aslında bulunmayan bir seçenek yani..a.s.

2. Bayan ‘CıYAK CıYAK’
Şunları söyler: “ Seni serseeeeeeem!!!! Gel burayaaa!!! Çabuk söyle bu saate kadar nerdeydiiiiinnnnnnn?”
Dezavantajları: Sürekli kafanıza bişeyler fırlatır, uçan tekme savurur, her tarafınızı paralar. zemuszemus

Bayan ‘RÜYA KIZI’

4. Bayan ‘PATRON’
Şunları söyler: “Çabuk kalk!! O kravat olmamış çıkar başka bir tane tak!! Saçlarını biraz kestir!! Git para kazan!!!!”

4. Bayan ‘PATRON’
Avantajları: Çoğunlukla doğruları söyler.:lepi:
Dezavantajaları: Yahu doğruları söylese ne oluuuuuur, söylemese ne oluuuur...:dilcikar:

2. Bayan ‘CİYAK CİYAK’
Dezavantajları: Sürekli kafanıza bişeyler fırlatır, uçan tekme savurur, her tarafınızı paralar.

bı kıyafettende var bendekaydirigubbakcemile3bazen onu da giymiyor değilimsüprizzzzz

a.sD@Ğ ÇİÇEĞİopuyorumnanaktan

a.sEzBuzopuyorumnanaktan

a.sSweetgrilopuyorumnanaktan

a.stramissu1986opuyorumnanaktan

a.sbeyaz topratopuyorumnanaktan

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

a.s.güz_güzeliopuyorumnanaktan

alkisalkisalkisTeşekkürleralkisalkisalkis

8. Bayan ‘RÜYA KIZI’
yerimsenibenyerimseniben

KIZ TıPLERı
1. Bayan ‘HARBı KIZ’
Şunları söyler: “Ahh boks maçına bilet mi aldın! Harikasın beee !!”
Halk arasında şu isimlerle bilinir: Delikanlı Kız, Bacı.
Avantajları: Kafa dengi, eğlenceli
Dezavantajları: Bu tipler genellikle erkek gibi yapılı, güçlü kuvvetli olurlar. Kafasını bozarsanız, hakkınızda hayırlısı olsun... sengözlerimebaksanab

2. Bayan ‘CİYAK CİYAK’
Dezavantajları: Sürekli kafanıza bişeyler fırlatır, uçan tekme savurur, her tarafınızı paralar

zemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemus.

:1hug:edam_ykaydirigubbakcemile3

:1hug:asiguzelkaydirigubbakcemile3

:1hug:littlefairykaydirigubbakcemile3

:1hug:100yüzkaydirigubbakcemile3

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Rakamların bir dili olduğunu bilirsiniz. Peki, bunların sizin güzelliğinize ait minik sırlarla dolu olduğunu da bilir misiniz?.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C Ç D E F G
H I İ J K L M N O
Ö P R S Ş T U Ü V
Y Z

Önce isminizi 1 ile 9 arasındaki rakamların altına gelecek şekilde bir kağıda yazın. Her harfin bir karşılığı sayı var. Daha sonra bu sayıları toplayın, eğer iki haneli bir sayı çıkarsa o iki sayıyıda bir birleri ile toplayın, tek haneli sayıya erişin.

İşte bu sizin güzellik sırrınızın sayısı!

(1) Gururlu ve Hırslı

Güzellik ve sağlık sizde adeta bir takıntı halinde. Zaman zaman kendinizi etrafınızdaki insanlarla karşılaştırıyor ve kendinizde eksik bir şey bulursanız çılgına dönüyorsunuz. Oysa siz zaten etkileyici bir tipsiniz.

(2) Dengeli ve Hassas

Çok narin bir yapınız var. Güzellik ve bakım sizin için çok önemli. Pastel tonlarda yapılan hafif makyajı seviyorsunuz. Ellerinize ve ayaklarınıza çok önem veriyorsunuz.

(3) Açık Sözlü ve Yaratıcı

Siz gururlu ve yaratıcısınız. Sağlıklı kalmak için elinizden geleni yaparsınız. Ancak dış görünüş ve güzellik çoğu kez ikinci plandadır. Çünkü siz sağlıklı olmayı güzel olmaya tercih eden insanlardansınız.

(4) Çalışkan ve Obur

Son derece yapıcı olduğunuz söylenebilir. Yemek yemeye çok meraklısınız. Sizin doğuştan gelen ve erkekleri etkisi altına alan bir çekiciliğiniz var. Doğruyu söylemek gerekirse sizin gözlerinize karşı koyabilecek erkek yok denecek kadar azdır.

(5) Çekici ve Lüks Tutumu

Esnek, canlı ve uyumlu bir tipsiniz. Sizin için sosyal yaşamın renkliliği çok önemli. Cekici bir görünümünüz var. Bu görünümün nedeni pahalı kozmetik ürünleri değil içinizdeki pozitif enerjinin dışa vurumudur.

(6) Zor Beğenen

Giyim ve süs eşyalarına olan düşkünlüğünüz herkes tarafından bilinir. Sizin masum ve korunmaya ihtiyaç duyan görünümünüz, çoğu erkeğin başını döndürmeye yetiyor da artıyor.

(7) Bağlayıcı ve Gizemli

Siz büyülü, bağlayıcı ve olağanüstü çekici bir tipsiniz. Sizinle bir kez konuşan, bir daha sizi unutamaz. Çünkü siz doğal çekiciliğinizile herkesin başını döndürüyorsunuz. Sizde çok etkileyici bir hava vardır. Güzel olduğunuz kadar zarifsiniz de.

(8) Kararlı ve Güçlü

Hırslı ve güçlü bir karakteriniz var. Güzelliik konusunda hiçbir takıntınız ya da endişeniz yoktur. Siz zaten çok rahat ve kendine güvenen bir kadınsınız. Bu da erkekler tarafından takdir ediliyor.

(9) İdealist ve Asi

Siz heyecanlı ve idealist bir kadınsınız. Sizin ruh halinizi sezebilecek bir erkekle yaşamınız, bir şölene dönüşebilir. Üstelik siz güzel ve sevimlisiniz. Sporu ve açık havayı çok seversiniz. Bu da size enerji ve güç veriyor ..

Bir de örnek veriyim size: ayşe ==> 1+1+5+6=13 1+3=4 (4) Çalışkan ve Obur

Bakalım siz hangisi çıkcaksınız :KK66:

İngiliz bilimadamları, kadınların 27 farklı türü olduğunu saptadı. Kadınları anlamak neden zor olduğunu şimdi anlıyoruz. İşte İngiliz Mirror gazetesinde yer alan habere göre kadın tipleri.

Süper kadın: Kariyerleri çok önemlidir. Her zaman stres altında olmalarına rağmen her işin altından başarıyla kalkarlar. Görünüşlerine çok önem verirler.

Entellektüel: Çantasında kitapla gezer. Her konuda bilgiye sahiptir.

Kıskanç: Sevgilisini ve hatta dostlarını herkesten kıskanır.

Diyet bağımlısı: Bütün yaşamı kalori ve diyet hesabı ile geçer. Kilo alıp almama dışında hiçbir şeyi önemsemez.

Dominant: Sürekli ''patron benim'' havası estirir. Ona gore bir kadın asla kendini ezdirmemelidir.

Tabiat ana: Ekmeğini bile kendi yapma çabasındadır.

Ayran gönüllü: Gömlek değiştirir gibi erkek arkadaş değiştirir. Hayatında uzun süreli dostluklara da kesinlikle yer yoktur.

Hayvansever: Zamanının büyük bölümünü kedi ve köpek gibi canlılara ayırır.

Komik: Süreklı espri yapar ya da yapmaya çalışır. Karsışındakini her zaman güldürür.

Bağımlı: İçki ve sigara tüketir. Sosyal ilişkileri çok zayıftır.

Kitap kurdu: Yeni çıkan her kitabı okuyan bu kadın tipi, her zaman güzelliğiyle de dikkat çeker.

Anaç: Ailesi ve çocukları her şeyden önde gelir.

Balık eti: Hafif toplu olmasına rağmen sürekli bedenini saran kıyafetler giyer.

Erkeksi: Kolay kolay hiçbir şeye kırılmaz. Hiçbir lafın altında kalmaz. Genelde futbol maçına gitmekten büyük zevk alır.

Yardımsever: Dostluk ilişkileri sağlam olan bu kadın tipi duygusal ve hassas yapısıyla da dikkat çeker.

Sportif: Spor salonundan çıkmaz. Her zaman kot ve spor ayakkabı ile boy gösterir.

Gösteriş meraklısı : Girdiği ortamda her söze karışırlar ve kıyafete para harcamaktan asla çekinmezler.

Asi: Topluma aykırılık onun için en büyük zevktir. Genellikle dövmeli olurlar.

Ev kadını: Çalışmak yerine evde otururlar. Genelde çok iyi yemek yaparlar.

Çevreci: Vejetaryan olan bu tip kadınlar için deniz ve orman sevgisi çok önemlidir.

Yeni anne: Bebeğinin gelişimini sürekli takip eder ve her yerde bebeğinden bahseder.

Komşu kızı: Eğlenceye düşkün olan bu tip kadınlar çok sempatiktir.

Temkinli: Hayatlarında riske asla yer yoktur. Her zaman kuralcıdırlar.

Afrodit: Fizikleri ile yürek hoplatan bu kadınların saçlarını asla dağınık göremezsiniz.

Çalışkan: Bütün hayatı işine odaklıdır.

Soğuk: Az gülen kadınlar, içe kapanıktır.

Mankencik: Yaz-kış bronz gezmeyi çabalar son moda kıyafet giyer.............

4. Bayan ‘PATRON’
:lepi: bazende bayan ciyak ciyaklığım tutar....:jeyyar:

Bayan ‘RÜYA KIZI’
zemuszemus

6. Bayan ‘VAHŞİ’
Şunları söyler: “Bak ne diyorum, gel senle bi güzel kafaları çekelim ve sonra caddenin ortasında sevişelim. Daha önce yaptım, harika bişeydir!”
Halk arasında şu isimlerle bilinir: Çılgın, Hızlı Kız.
Avantajları: Her an herşeye hazırdır.
Dezavantajları: Güvenilmezdir. Her an sizden başkasına gitmeye de hazırdır.

kaydirigubbakcemile3

X