hangi testleri yaptirmam gerek?

Denizliche

Guru
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
2.398
757
36
Merhaba uzun süredir ugrasmama rağmen kilo veremiyorum yarin dahiliyeye gidecegim.Aslında direk endokrine gitmek istedim ama randevu alırken söyledikler dahiliye yonlendiriyormus.Araştırma hastanesine gidecegim oradaki dahiliyeciler malum bıkkın hepsi hastalardan şimdi ben kilo veremiyorum tahlil istiyorum desem tiroidime baktiracak bireyin yok d iyetisyene yönlendirecek ama hormonlorimda birşeyler var gibi çene altımda bir iki tane kıl cikiyo göğüs cevremdede var yazın jinekologa gittiğimde sorun yok demişti degerlerim için ne yapmam gerek yardım edebilirmisiniz

Merhaba uzun süredir ugrasmama rağmen kilo veremiyorum yarin dahiliyeye gidecegim.Aslında direk endokrine gitmek istedim ama randevu alırken söyledikler dahiliye yonlendiriyormus.Araştırma hastanesine gidecegim oradaki dahiliyeciler malum bıkkın hepsi hastalardan şimdi ben kilo veremiyorum tahlil istiyorum desem tiroidime baktiracak bireyin yok d iyetisyene yönlendirecek ama hormonlorimda birşeyler var gibi çene altımda bir iki tane kıl cikiyo göğüs cevremdede var yazın jinekologa gittiğimde sorun yok demişti degerlerim için ne yapmam gerek yardım edebilirmisiniz
Üniversite hastanesine gitmeni tavsiye ederim. Endokrinoloji-Hormon bölümüne hormon tiroit ne varsa herşeye bakıyorlar. Ankarada isen Gazi Üniversitesi.

Teşekkür ederim gittim reaktif hipoglisemi çıktı izmirdeyim canim
ya bende kilo vermekte çok zorlanıyorum yediklerime dikkat ediyorum günde 2 2.5 litre su içiyorum. düzenli olmasa da spor yapıyorum . Ama 2.5 ayda 5 kilo anca verebildim. metabolizma yaşım 32 çıktı 27 yaşındayım normalde benimde test yaptırmam gerekiyo ama çalışıyorum izin almam çok zor oluyo :KK43:

Bende benzer durumları yaşadım ve en sonunda gittim doktora bende 28 yaşındayım izin mutlaka almalisin sağlık sonuçta yaş ilerledikçe kilo vermek zorlaşıyor

X