Saç Bakım Ürünleri hangi saç kremini kullanmalı...

caylan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
55
3
karar verdim piyasadaki saç kremlerini deneyeceğim... izlenimlerimi dezaman zaman paylaşacağım...
Elidor Thomas Taw sarı renkli olan: ortalamanın üzerinde... mucize yaratmıyor ama nispeten yumuşak yapıyor...Bunu da içindeki, silikona borçlu olmalı...Saçı cansızlaştırıyor gibi geldi...Alternatif yoksa tercih edilebilir.

Elseve komple onarıcı: şampuanı gayet iyi ama bence saç kremi yetersiz.. saçınız benim gibi kuru ince telli ve kıvırcık ise taramada zorlanabilirsiniz

down under naturals: şampuanı ile birlikte gayet iyi...Ama o da tarama sorunumu çözmedi.

organix vanilyalı ve kahveli olanlar: 26 liralık bi fiyata asla değmiyor...Saçım keçe gibi oldu tavsiye etmem.

bioblas: bu saydıklarım içinde en kjötüsüydü... hiç etkisi yok.

pantene: saçlar ipeksi oluyor ama ne yazıkki dökülüyor

hacı şakir bal özlü: Bence ucuz bir şampuan olarak gayet başarılı...mucize yaratmasa da işlevini yerine getiriyor... ben beğendim.

ben watsons mağazasının kendi ürünü olan bir saç kremi aldım 800 ml 8 lira falandı,mis gibi kokuyordu ayrıca normalde saç kremi benim saçlarımı döker uçlara da sürsem,matlaştırır,ama bu öyle yapmadı ne döküldü ne matlaştı aksine canlandı yumuşacık oldu,tavsiye ederim

dove terapy saç kremi(mavi renk).Duru tüm saçlar için soya proteinli saç kremi(pembe renk).

X