Hangi mutfak dolabı sizce ? çok acil..

Ben 2. mutfağı beğendim. Şu an ki mutfağım krem- kahve güzel ama benim hayalimde ki mutfak bembeyaz bir mutfak..Allah nasip ederse 1 ay sonra taşınacam. Benim mutfağımda bembeyaz olacak. Karar vermek çok zor bilirim Allah kolaylık versin.

Renkten daha önemlisi kalitesi ve işçiliği. Bunu araştırın öncelikle bence. Beyaz kullanımda rahat ama lakenin kalitesi önemli mesela. Bunu gibi....

bence 2 numara beyaz lake güzel. beyaz renk, mutfağı ferah gösterir ancak çok kir leke vs belli eder. aşırı titizlik gerektirmez ama temiz kullanmak gerek.

arkadaşlar mebran olacak dolap kapakları , lake çok el izi yapıyor o yüzden istemiyorum. ama iki renk olsun istiyorum üstü beyaz, alt dolabın rengine karar veremiyorum malesef.

ben 2.resmi beğendim hatat hayalimeki mutfak bembeyaz isityorum inşş kendi evimiz olduğunda olur benimde

benim mutfağım üst kapaklarım süt beyazı alt kapaklarda abanoz ve çok şık duruo.eşlarınızıda ankastre yaptırırsanız dahada şahane duracaktır :KK34:
şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanın .:nazar:

arkadaşlar mebran olacak dolap kapakları , lake çok el izi yapıyor o yüzden istemiyorum. ama iki renk olsun istiyorum üstü beyaz, alt dolabın rengine karar veremiyorum malesef.

yeni üye olduğum için mesaj atamıorum maalesef :S
ben dolaplarımdan çok memnunum düşününce belki garip gelebilir renkler ama gayet şık duruo.Lake olduğu için olabilir mi bilmiorum ama :S

arkadaşlar her konuda çok kararsızımdır , aslında dolaplarımın rengini seçtim ve söyledim dolapçıya krem-ceviz renklerini beğendim ama karar değiştirdm içime sinmedi her zamanki gibi. yardımlarnz için tşekkrler.

X