Hangi mutfağı seçmeliyim (resimli)

uras

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2010
74
13
yeni mutfak.jpg
image.jpg
Kısmetse 1 ay sonra yeni evimize taşınacağız, inşaat şirketi bize bu mutfağı yapmış , ama diğer dairelere farklı uygulamış , isterseniz değiştirelim dediler. Yeni projelerinde bu mutfağı yapacaklarmış, deneme amaçlı bizim daireye takmışlar. Değiştirsem mi , yoksa bu hali iyi mi. Siz olsanız hangisini seçersiniz. Mevcut mutfak çocuklu resim.
Bu arada amerikan mutfak olacak , salon mutfak birarada ve küçük bir ev.

Son düzenleme:
Mutfağınız güzel bence.. Değiştirmeye gerek yok..
Güle güle huzurla oturun...

kesinlikle böyle kalsın derim ben country tarzı olmuş çok şık ,
iyi günlerde sağlıkla oturun :)

Arkadaşlara katılıyorum canım şu anki hali daha güzel güle güle otur

Bence değiştirmene gerek yok fakat bulaşık makinesini de aynı yapmalarını istemelisin.

bence de ilk mutfak biraz kaba duruyor sanki, böyle çekmece kollarına baksana, çocuklu mutfak daha şık ve kibar.

Canım kalite farkı var mıdır bilemem ama bende kesinlikle arkadaşlarla aynı fikirdeyim çocuğun olduğu mutfak daha şık daha zarif tabi yine de karar sizin :KK66: hangisi olursa olsun ailenizle birlikte güle güle mutlulukla kullanın inşallah...

bencede kesinlikle 2 numaralı mutfak çok hoş

bence ikisi de güzel. Biri modern diğeri country. İkisi de şık, siz tarzınıza göre seçin. Ben ikincinin tarzını beğeniyorum ama kulplar ve fayanslar pek country durmuyor. Eğer mevcut halinde kalmasına karar verirseniz bence country tarza uygun kulplar takın çok daha iyi durur. Nette country porselen kulp diye aratıp bir bakın bence. Mevcut dolap modeline çok güzel gider.

Eki Görüntüle 1664206 Eki Görüntüle 1664161 Kısmetse 1 ay sonra yeni evimize taşınacağız, inşaat şirketi bize bu mutfağı yapmış , ama diğer dairelere farklı uygulamış , isterseniz değiştirelim dediler. Yeni projelerinde bu mutfağı yapacaklarmış, deneme amaçlı bizim daireye takmışlar. Değiştirsem mi , yoksa bu hali iyi mi. Siz olsanız hangisini seçersiniz. Mevcut mutfak çocuklu resim.

Kesinlikle 1.si derim.görüntü olarak hem daha hoş hem de düz olması pratik temizlik sağlar. İkincisi bizim mutfak dolaplarimizdan o aralari var ya illet birşey kir doluyor zor temizleniyor

Bence mevcut olan daha güzel. Hatta kulplarıda böyle seramik kulplar oluyor öyle birşey yaptırsanız süper olur

Eki Görüntüle 1664206 Eki Görüntüle 1664161 Kısmetse 1 ay sonra yeni evimize taşınacağız, inşaat şirketi bize bu mutfağı yapmış , ama diğer dairelere farklı uygulamış , isterseniz değiştirelim dediler. Yeni projelerinde bu mutfağı yapacaklarmış, deneme amaçlı bizim daireye takmışlar. Değiştirsem mi , yoksa bu hali iyi mi. Siz olsanız hangisini seçersiniz. Mevcut mutfak çocuklu resim.
gerek bence yani arada çok bi fark yok

Mevcut olan çok daha güzel.
Diğeri çok metalik ve Amerikan mutfak olacağı için bence çok sırıtır.

X