Hangi multivitaminle hamile kaldınız?

Bikasimcicegi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2019
6
3
28
Kızlar eşimde bende o kadar yorgun bitkiniz ki resmen hayattan soğumuş gibiyiz ruh gibi yaşıyoruz.
3 yıllık evliyiz bir erken doğumum var şubatta kaybettim geçen ay klomen kullandım 4 gün önce hamile olduğumu öğrendim 2 gün sonrasında kanamam oldu beta takibi yaptırdığımda 2600 olan değerim 100 e düşmüş doktor sağlıksız gebelikmiş dedi.
Tabiki iki günde bi bağ kurmadık ama işte bi umut olmuştu bizim için
Eşim psikolojik olarak sıkıntıları olan biri özellikle çocuk konusunda çok yıpranıyor kendimi bıraktım onu toparlıyorum
Bizim bi sıkıntımız yok doktorlar stres diyor stres yapmayı bırakın hayatınıza bakın diyorlar ama her girdiğimiz ortamda çocuk baskısına maruz kalıyoruz insanlardan da soğuduk hayattan da soğuduk herşeyden soğuduk yıprandık

Allah aşkına yardım edin yumurta kalitesini nasıl arttırabilirim ne kullanıp ardından gebelik haberi aldınız nolur vesile olun inşallah

aynı şeyleri bende yaşadım özellikle geçen kış bende depresyondaydım konu dönüp dolaıp cocuga geliyo kafamdan atmaya çalıştıkça biri dalga geçer gibi soruyodu ben kaçtıkca tanımadıgım insanlar bile sorar olmuştu inanılmaz takmaya başlamiştim yogun stres yaşıyodum olmadı. bi zaman sonra saldım şuan daha az takıyorum geçen ay çatlatma iğnesi oldum ama gene tutmadı. çok stresli bi insanım karsında ki ne kdr takma desede elimde değil bilerek yapmıyorum ki. maalesef bizim gibi olanların uzun süre bu derdi çekiyo. çevreme bakıyorum tamam artık bırakcam bi süre dedigi ay gebe kalıyo sorunmu bizde yoksa kaderimiz mi kötü bilmiyorum. dr bana vitamin vermedi folikasit alıyorum sdce ama genelde doğal kürlerle destekleyen çok oluyo. incir kuruyemiş gibi karısımlar iyi geliyomuş bu ay bende alcam zararı gelmez. vitaminde dedigim gibi dr gerekli görmedi zaten bunun yerine meyve yemişler daha mantıklı..
eşinizin spermiyogramı varmı birde düşüklerden sonra genetik testi yaptırdınız mı sorunu bilmeden gebeliğe hazırlanmak dogru olmaz kayıplar sizi çook daha yıpratacak maalesef çok geçmiş olsun umarım tekrar yaşamazsınız bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…