Pudra, Fondöten, Kapatıcılar hangi markanın fondtenini almalıyım?

mistero35

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2009
616
28
arkadaşlar ben çok kaliteli kapatıcılığı yüksek bi fondöten arıyorum fiyatı mühim değil bide pudra alıcam tabi m.a.c mi kryolan mı dior mu annem elizabest arden diye tutturdu gençliğinde onu kullanırmışta hangisini önerirsiniz

Sabahın bu vaktinde fondoten markası önerdiğime inanamıyorum; yapacak tonla işim varkene hemde:)

Biotherm kullanıyorum bir süredir, gayet memnunnum. İnce, hafif, ışığı da yansıtan bir yapısı var.

Sadece ton farkını dengelemekse maksadın harika bir fondoten. Ama kapatıcı maksatlı birşey arıyorsan uygun olmayabilir.

cevabın için tşkler tatlım ama kapatıcılığı yüksek arıyorum ve bu markalardan hangileri olur bilmiyorum

Merhaba;

Eğer ''çok kaliteli, kapatıcılığı yüksek bir fondoten'' diyorsan... Kesinlikle KRYLOLAN diyorum ben
Kryolan profesyonel makyaj markası... Tv, sahne vs. makyajı. Amatör olarak kullanılması biraz zor, çünkü ürünleri uygulamak kolay değil. Rötuşlar dozunda olmalı, sünger-fırça eşliğinde :108:

Kuzenimin düğününde, makyajımda kryolan ürünlerini kullanmıştı kuaför... Mükemmel olmuştu makyajım, ama yüzümden çıkartmak için resmen yüzümü zedeledim Dolayısıyla günlük kullanım için tavsiye edemicem canım.
Ama dediğim gibi full kapatıcılık istiyosun... E o zaman kryolan tabi ki, porselen gibi yapıyo cildi :115:

bunca araştırmama istinaden este lauder double wear fondoteni öneriyorum yanlız light olanı almayacaksın kapatıcılığı süpermiş çok iyimiş bir dene derim :)

Bence Türkiyede'ki en iyi fondotenlerden 1.si Kanebo sensai fluid foundation;
çünkü hem nemlendiriyor hem koruyor hem de ınanılllllllllllmaz derecede dogal duruyor.
Sürüp de dışarda gezince işten anlayan çakal kardeşler hemen soruyorlar durdurup
bu nasıl birşey diye cıldıne ne yaptın dıye,
aldıkları yanıt fondoten olunca sasırıp kalıyorlar
cunku yok gibi ama leke vs.
ne varsa yok edıyor muhtesem bır urun ben her turlu kozmetık denemıs bırı olarak.
(Estee Lauder,Dior.... Clinique .... yani ne ararsan hem pahalı hem dermo kozmetıklerden de denedım ama hıcbırınden bunun kadar memnun kalmadım)

Bayanlar fıyatı 112 tl ıdı ben aldıgımda ama heryerde satılmıyor bazı Boynerlerde(hepsınde degıl)
ve ankamall dekı sevıl'de var renk secımıne dıkkat !!

merak ettim simdi. yarin ilk is kozmetikcimde soracagim.
bizim burda 40 euro yani 80 tlymis. ne kadar fark var

Yazın fondoten kullanmam ama sonbaharda kesinlikle bu markayı bulup deneyeceğim ajandama not ettim bile.Teşekkürler Mineseda :97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…