Hangi marka halı yıkama makinası ???

Yagmur052

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2007
1.125
18
selam arkadaşlar,
kullanan arkadaşlar bana iyi kullanışlı bir halı yıkama makinası tavsiye edermisiniz
ama öyle çok çok iyi (fiyatı) ve çok basit de olmasın
orta kullanışlı gerçekten işe yarayan birşey olsun istiyorum.
kullananlar fikirlerini yazarlarsa sevinirim.

bu konu açma sebebim
eşim az önce 8 Mart Kadınlar günü diye
bana hediye almış
çoktan istiyordum halı yıkama makinası
oda bana sormadan kimseye danışmadan
ne verdiyseler almış
Fantom almış yaaaaaaa :95:
görünce az daha düşüp bayılcaktım
insan az da olsa araştırır yaaa :96:
neyse onu geri gönderecemde
bana gerçekten işini yapan makina lazımmm

benim var samanyolu tv ye ait pazarlama grubunun temizlik robotu. Markası Libelle. Çeyizime aldım henüz kullanmadım ama annemde ve diğer aile bireylernde var ordan biliyorum güzel. Hem halı,hem koltuk yıkama, yatak, perde, duvar vs süpürme özellikleri bir arada olan sulu sistem süpüren bi makine.

Son düzenleme:
halılarımı internetten bulduğum POTEMA firmasıyla temizlettim.Gelip kuru temizleme yaptılar harikaydı.Şiddetle tavsiye ediyorum hem ucuz hem de tertemiz.potema.gen.tr

benim var samanyolu tv ye ait pazarlama grubunun temizlik robotu. Markası Libelle. Çeyizime aldım henüz kullanmadım ama annemde ve diğer aile bireylernde var ordan biliyorum güzel. Hem halı,hem koltuk yıkama, yatak, perde, duvar vs süpürme özellikleri bir arada olan sulu sistem süpüren bi makine.

canım bu ürün bin tl üzerinde beni biraz aşar :)))

halılarımı internetten bulduğum POTEMA firmasıyla temizlettim.Gelip kuru temizleme yaptılar harikaydı.Şiddetle tavsiye ediyorum hem ucuz hem de tertemiz.potema.gen.tr

maalesef bulunduğum ilde yok, sadece normal yıkamacılar falan onlarada ne zaman versem memnun kalmıyorum sonuçtan iyi çıkaramıyorlar lekeleri.

Canım ben arnika nın makinasını kullanıyorum. Diğer ürünlerin fiyatları çok fazla olduğu için ve çok araştırdıktan sonra(bütçeme uygunluk anlamında) almıştım. Yıkarken sesi biraz fazla çıkıyor onun dışında gayet memnunum. Diğerlerinin yaptığı işin aynısını yapıyor.

Canım ben arnika nın makinasını kullanıyorum. Diğer ürünlerin fiyatları çok fazla olduğu için ve çok araştırdıktan sonra(bütçeme uygunluk anlamında) almıştım. Yıkarken sesi biraz fazla çıkıyor onun dışında gayet memnunum. Diğerlerinin yaptığı işin aynısını yapıyor.

evet canım, biliyorum, Arnica eltime de aldık biraz gürültülü ama memnun.
açıkçası bende arnicanın Hydra Rain Plus modelini düşündüm,
hem fiyatı çok uygun hem kullananlar çok memnun.

kimse halı ykm makinası kullanmıyo anlaşılan.. :KK4:

canım bende çeyizimde bosh kisimni almıştım tamam güzel yıkıyo doğumda aştık yıkadık halılarıda yok halı şampuanı ymış yok su değiştirmesiymiş kimse basmadan kurusun diye bekle en iyi çözüm ver yıkatmaya hiç zahmetsiz geliyo açmasaydım satacaktım shoop mazaya başka bişey alabiliyosanız yerine al gereksiz geliyo şimdiki aklım olsaydı almazdım

canım bende çeyizimde bosh kisimni almıştım tamam güzel yıkıyo doğumda aştık yıkadık halılarıda yok halı şampuanı ymış yok su değiştirmesiymiş kimse basmadan kurusun diye bekle en iyi çözüm ver yıkatmaya hiç zahmetsiz geliyo açmasaydım satacaktım shoop mazaya başka bişey alabiliyosanız yerine al gereksiz geliyo şimdiki aklım olsaydı almazdım

öylemi, canım ya, makina hala evde ya
eşim işten geç geliyor
bana git mağazaya kendin bişeyler bak diyo
çok kararsızım yerine ne alayımki hiç bilmiyorum
orda sadece beyaz eşyafalan türü var
tv, elektrikli süpürge vb
daha iyi bir makinamı sipariş etsem hepten iptalmi etsem bilemedim
:96:

Canım neye karar verdin.
Bence de çoook gerekli değil.
Eğer ileride alabilirsen temizlik robotu al.
Onu günlükte de kullanırsın, yıkama yapmak istediğinde.
Ama illede yıkama makinası almak istersen. 2 yıl önce evlenen arkadaşım Arnica alıp çok memnun kaldığını söylemişti.
Yeni halıların tüm havlarını beni yormadan yıkadı demişti.
Gerçi yeni gelin evinde yanıltıcı da olabilir.

İade kabul etmezlerse, çevrende beyaz eşya ufak el aleti ihtiyacı olan biri varsa,
onunla anlaşabilirsin.
Ürün bedelini ondan alırsın. ( sadece fikir )

Canım neye karar verdin.
Bence de çoook gerekli değil.
Eğer ileride alabilirsen temizlik robotu al.
Onu günlükte de kullanırsın, yıkama yapmak istediğinde.
Ama illede yıkama makinası almak istersen. 2 yıl önce evlenen arkadaşım Arnica alıp çok memnun kaldığını söylemişti.
Yeni halıların tüm havlarını beni yormadan yıkadı demişti.
Gerçi yeni gelin evinde yanıltıcı da olabilir.

İade kabul etmezlerse, çevrende beyaz eşya ufak el aleti ihtiyacı olan biri varsa,
onunla anlaşabilirsin.
Ürün bedelini ondan alırsın. ( sadece fikir )

of canım of, eşimin bir inadı tuttu
meğer ona bu makinayı tavsye etmişler araştırmış
bu makina pahalı makinalardan daha çok iş yapar demişler hem dayanıklı falan
oda almış :KK50:
kaç gündür gerginlik yaşadık bu makina yüzünden
ve artık boşverdim duruyo bi köşede
gelip kuracaklarmış bu günlerde
hiç içime sinmedi ama neyse :KK14:

Son düzenleme:
Keşke bu konu devam etseymis kullananlar markasiyla beraber yazsaymis satış sitesindeki yorumlara ne kadar guvenebilirim bilemiyorum

X