Hangi içki türü ?

Doluca safir/portekiz sarabi casal mendes/ Kavaklıdere sultaniye veya rosato oneririm ben yeni baslayanlar icin :) en soft ve icmesi keyifli saraplar. (bütçeyi de düşünerek yazdim)

Malibu ve sprite in karışımı enfestir bana gore.

Sangria hazirlayabilirsiniz kirmizi sarapla meyveleri dograyarak, tarife bakin, sarap kötü olsa bile guzel olur tadi.

Votkaya yakin sertlik isterseniz bacardi ve portakal suyu.

Kokteylere hic girmiorum ayari uğraşı zor.

Paraya kiyalim derseniz de cardinal melon. Kavunlu votka yani. Sek içebilirsiniz seyreltiktir cunku. Sadece buzla icebilirsiniz. Ne icki iciyorum dersiniz ne sarhos oldugunuzu anlarsiniz.

Bunlar tatlilar. Hafif eksilik olsun derseniz. Martini dry.

Eksilikten cok hoslanirim derseniz de sek campari oneririm.

Tekilayı içmesi zevkli olduğu için votkayı da vişne suyu portakal suyu artık neyle seviyorsan karıştırıp çoğaltıp içilebildiği için öneriyorum.Olmazsa bikaç bira alırsın içen olursa dursun kenarda.Ama yok içkiyle aram yok ağır gelmesin çok da içki gibi olmasn dersen bence malibu ve Bailey's :)

Ay tövbeliyim ben ama tavsiyelerim

Arkadas ortamında bira olmazsa olmaz birer tane hiç değilse alın. Tuborg bomonti vs
Tekila eglencelidir tuz ve limonla iyi gider. Olmeca.
Votka alacaksanız Absolut raspberri güzeldir. Burn le karıstırırsanız cok iyi gidiyor.
Çok hızlı sarhoş olalım derseniz de viski. Jack daniels veya chivas.

gül rengi şarap içilmez mi böyle günde

Normalde icmiyorsaniz ve kafa yapsin istiyorsaniz votka ya da bacardi alin mevyeli (tercihen limonlu) sodayla icin.
Bir diger oneri tekila, iki tek atar kafayi bulursunuz ugrasmazsiniz bardak bardak goturmekle

Bu arada cogunluk sarap onermis ama alisik olmayan bunyeyi fena bozuyor sarap... bana sarap hep yemekle falan bir kadeh icmelik gelmistir, kafa yapacak kadar icince hem mideyi bozuyor hem fena basagrisi yapiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…