Hangi hayvanların bakımı yasaklanmalı?

Küçücük piposunu gördüm sanki kaydirigubbakcemile3

Ayy yerim onun şebelek suratını ben yaa opuyorumnanaktan Maşallah
ben senin yerinede opup yalarım teyzesi sırnaşık şey
guseldileklerin ıcın ck tsk ederim gulum yha babası aynı dedıgın gıbı ck asil cnm yha erkek atesim pipicini gormedinmi teyzesibuyrunnnnnnnnn
Küçücük piposunu gördüm sanki kaydirigubbakcemile3
aynen cnm pıposu war:)))

Herkes aynı düşünmek aynı şeylerden hoşlanmak zorunda değil. Böyle bir konuda da gerginlik yarattığınız için hepinizi tebrik ederim...

okumama gerekk yok canım karşıma herkezi almam biliyorsun her yoruma da ccvp vermem
Yazılana bakarım bide yazana
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Erkek şuanda 4 aylık şirkette var resimleri burada bi tek bunu bulabildim bide abimiz var 3 yaşında hatta 4e giricek oda büyüd yaw benim koca danam büyümeyen minik oğlum

Erkek şuanda 4 aylık şirkette var resimleri burada bi tek bunu bulabildim bide abimiz var 3 yaşında hatta 4e giricek oda büyüd yaw benim koca danam büyümeyen minik oğlum

allah uzun omue wersın yakısıklımıza guselım allah eksıklıklerını gostertmesın oglusun atesın annecıgı suzıye benzıo bıtek sızınkının goslerı surmelı gıbı tekrar maasallahopuyorumnanaktan

ıkisi de Erkek ve büyük shadow Küçük saylıs
Zavallı shadow önce 3 yaşındaki yiğenimden şimdi de saylıstan çekiyor istese tek lokma da yer ama yetiştirme meselesi

aynen katılıyorumbızım pabloda ıstese tozunu bırakmaz ama soytarılıktan baska bıse yapmıo sıpa yenı bı komsu y-tasındı gecenlerde benımkıne demıs sız bahcede kazmı beslıyosunuz ankımkaz bagrıyo b-halbukı pablomuz o bagıran yawrum hawlamayı bıle bılmıyo

:roflol::roflol::roflol::roflol:
bizimde böyle çok komik anılarımız var mesela 4 aylıktı bi köpek shadowun üstüne yürüdü
kocaman delikanlı bekledim böyle bi havlasın diye ama o ne yaptı gözlerimin içine baktı havlamadı bile ne gülmüştüm kız gibi köpekti yaw bi kovala ne biliyim yine de canım o benim

yerimseniben:lepi::içelim:

kızlar bızımde cok guzel anılarımız var ama rotumuz ve pitbull arasında geçen çok uzucu bır olay eşim tysonla evden çıktı tysonumuz tasmasızdı cunku kımselere saldırmaz komut almadan bırının de pitbullu tasmasız gezerken bızım tysona bı saldırdı bılıyosunuz ıkısıde cok guclu ırklar kavgaları ölümle bıter allahım nasıl dövüşüyorlar nasıl ben camdan bakıyorum kımse ayıramıyo bızım oğlanda saldırdı pitın sahıbı ayırmaya calısıyorlar ama yok ayrılmıyorlar bızımkının canı yandıgı ıcın ağlıyo pitinde canı yanıyo oda ağlıyo fakat vaz gecmıyorlar sonra ınsanlar sopalarla geldı piti ve bızımkını döverek ayıracaklarmıs eşim karsı cıktı öylesey olmaz dıye neyse ızın vermedık sonra apartmandan bı kadının aklına soğuk su dökmek geldı soğuksular dökuyorlar üstlerıne ama bunlar dahada coştu bızımkının boynunda eğitim tasması var pitin boynu boş ıkısıde kan içinde en son eşim gitti tysonu tuttu butun kuvetiyle cektı hanı ısırlarsa benı ısrısınlar dedı ağlamalarına kıyamafı artık ne olursa olsun dıye o arada pitide sahıbı aynı şekılde cektı ancak öyle koptular ama halen oğlumun boynunda o gunden hatıra yarası var ama gunlerce cok uzuldum her ıkısınede keske boyle bırsey olmasaydı

Son düzenleme:
açıkçası pitbullardan ben de biraz korkuyorum.

ama uyutulmaları veya beslenmelerinin yasaklanmasını savunmuyorum.

arkadaşlar söylemişler zaten katılıyorum aynen yetiştirilmeleri gerekiyor uzman yardımıyla veya sahiplerinin bilinçli olmaları şartıyla.

ama mutlaka bir denetim olmalı pitbull sahibi olmak isteyen kişilere ruhsatla verilmeli

speedy ve panter in pitbulların fotolarını gördüm çok şirinler bu arada ufaklık özellikle :)

gerçekten yetiştiren eğiten kişi vahşete meyilliyse hayvan tabii ki vahşi olur.

benim büyük erkek kedim 1 yaşında geldi bize ve bizden önceki sahibi kötü davrandığı için oğlum saldırgan bir yapıya sahipti düşünün kedi yani köpek gibi kuvvetli de değil ama o da saldırgandı tırmalıyordu ısırıyordu oyun için değil vahşilikten yapıyordu.

ama zaman geçtikçe 1 yıl içinde düzeldi ve şimdi çok uysal bir hayvan seviliyor çünkü farkında sevildiğinin.

yani hayvan beslemek gönül işidir sevgi işidir bilinçli olmak gerekir yasaklamalarla vs. bir yere varılamaz.her canlı bir renk bir çeşit dünyada.

Son düzenleme:
ama bız bunu kımseye anlatamıyoruz anlamak ıstemıyrlar herkez farklı farklı konusuyo kimileri kndi doğrusununun pesınde yanlıs oldgunu bıle bıle nasıl bı hayvan uyutulur ya yada nasıl beslenmesı yasaklana bılır bundan kımene vallahı bazen köpekler hak eden ınsanlara bı saldırıyorlar uzulecegıme mutlu oluyorum bır haberde dınledım köye kurt ınmıs adam tam vuracakken kurt adamın kolunu parçalamıs ben buna cok sevındım ben hayvanların bırazda saldırgan olmasından yanayım ama herkeze karsı degıl sadece onlara vurmaya kalkanlara karsı saldırgan kım zarar verıyorsa saldıracak kendını korumayı bılecek bı kedı ıcınde bu gecerlı köpek ıcınde kuş içinde benım köpeklerım saldır komutunu cok ıyı bılrler ama henuz kımsenın uzerınde denemedım bunu cunku kımse köpeklerımın canını yakmadı ama yaksalar vursalar ne yalan soylıyım salarım üstlerıne gercı ınsanlarda bılıyo kıme zarar verıp vermıyeceklerını benım tysonum evden kactı 3 gün sonra gledı geldıgı zaman bır yerınde bırtane cizik yoktu bırtane ınsan oğlu zarar verseydıde görseydım alım allah paramparça yapardı ıyıde ypardı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…