Hangi havlu suyu emer? bambumu pamuk mu?

mavibeyazz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
647
456
Arkadaslar merhaba,
sorum şu ki bazı havlular ellerini ne kadar silsende kurulamıyo naylon hissi veriyor bazılarıda şip şak kupkuru yapıyor, yani bence iyi havlu yumuşaklıktan önce kullanıslı olan havlu Kullananlar lütfennn yardımcı olabilir mi? ben bornoz seti sevmiyorum ağır geliyor, yerde tutuyo. büyük banyo havluları daha pratik geliyo onlardan almayı düşünüyorum :)

tekstilci bir akrabam en kullanışlı havlunun ince dokumalı ve en az yarı yarıya bambu olan havlu olduğunu söylemişti.

Canım ben çeyizlik ürün satıyorum havluyu çok iyi bilirim.

Bambu iyidir çünkü antibakteriyeldir, yumuşak dokusunu yıkansa da kaybetmez asla. Ve iyi kurutur ama pahalıdır. Farka değer.

Pamukta iyidir aslında ama pamuğunda kalitelisi var çin pamuğu var. Mesela piyasada bambu, pamuk diye kalitesiz, kadife, ucuz, kıytırık havlular satılıyor. Bu noktada marka cidden önemli.

Özdilek kalitesini bozduğu gibi fahiş fiyatlarla ürün satıyor ama çeyizimin yarısı özdilek ve hiç memnun değilim. Taç, Karaca'da çok pahalı.

Sana nokta atışı marka veriyorum, hem bambusu hem pamuğu inanılmaz güzel, kalitesi mükemmel ve değme merkalardan çok uygun. Minteks, bende ürünlerini satıyorum inanırmısın başka havluyu satamıyorum dokunan o markayı alıp gidiyor. Reklam değil amacım cidden memnun kalacağına eminim bir de modeller harika... Chakra da çok iyidir ama çok çok pahalıdır.

vallahi harikasınız çok teşekkrler :)) peki dantela vita markası hakkında ne düşünüyosunuz? sarev ve taç iyi sanıyorum ama dantelanın modellerine bayılıyorum :)

Ben Casual Avenue diye bir site keşfettim, çok kaliteli havlu ve bornozları var ve fiyatları da uygun. Herkese tavsiye ederim.

.....

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım ben taçın bambu bornoz setini kullanıyorum memnunum ama linensten havlu seti almıştım %60 pamuk %40 bambu ondanda memnunum arada çok bi fark yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…