hangi hastanede doğum yaptınız ve doktorunuz kimdi?

canxoxzxuxm77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
76
0
arkadaşlar merhaba ben de bir anne adayıyım tecrübeli arkadaşlardan doğum yaptıkları hastanelerle ilgili bilgi almak istiyorum. ücreti temizliği vs...

arkadaşlar merhaba ben de bir anne adayıyım tecrübeli arkadaşlardan doğum yaptıkları hastanelerle ilgili bilgi almak istiyorum. ücreti temizliği vs...

Ben Özel Gaziosmanpaşa hast.doğum yaptım doktorum kezban narinkıyak
epidural sezeryan oldum.sigortalı fiyatı 700 milyon
genel anesteziyle sezeryan daha ucuzdu 400 milyon falandı sanırım.
hastane lüks ve çok temiz nerde oturuyorsun bilmiyorum ama ben çok memnun kaldım.

Benim hamileliğim sorunlu olduğundan çapa da doğum yaptım doğum anı çok kötüydü fakat sonrasındaki bakımları çok iyiydi anne ve bebekle çok ilgililer çok memnun kaldım bu açıdan çevremde konuştğum anlattığım insanlar bazı durumların özel hastanede bile olmadığını söyledi hatta sezeryanla doğum yaptığımdan dikişlerimi aldırmak için başka özel bi hastaneye gittim doktor çok temiz dikmişler kullanılançeşit çeşit malz. varmış biz bile bunu kullanmıyoruz çok iyi demişti.. Bebeklerin kontrolü için bile odaya gelip kontrol ediyorlar eğer bi sorun olursa sen bebek odasına götürüyorsun yani bebiş yanından hiç ayrılmıyo

Ben türkiye hastanesinde doğum yaptım. Hala kontrollere oraya götürüyorum. Hem hamileliğimi takip edip beni doğurtan doktordan ( Nihal ÇAKIR ) hemde kızımın her türlü sorunu ve gelişimiyle ilgilenen doktorumuzdan ( Mustafa TENGİRŞEK ) çok memnunum. Ben 2006 yılında normal doğum yaptım. Ücreti 1250 YTL
Bebeğiniz hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inşallah

canım ben özel hastanede değil devlet hastanesinde doğum yaptım istinye devlet hastanesi çok temiz ve dr. dan tutun ebelere varana hemşirelere varana kadar hepsi sabırlı anlayışlı ve güler yüzlü benim dr.mehmet can kevendi.özel hastaneden bir farkı yoktu inan sezaryanla doğum yaptığım için ilk gün yanımda komşum ikinci gün eşim kaldı. temizlik benim için ön plandadır.benim bebeğimin hayatını dr.ve hastane çalışanlarına borçluyum çünkü özel gittiğim dr anlayamadı günüm geçmiş ve bebeğim 2 defa kordona dolanmıştı.şimdi dr.dua ediyorum.

Ben özel bahat hastanesinde yaptım ebeler çok iyi hiç bir şikayetim olmadı dr larda çok iyi sigortalı yaptım ben 170 ytl ödedik normal doğumdu bir gece kaldım okadar birde o hastane sezeryanı pek yapmıyo denilicek kadar az yani orda doğum yapanların çoğu normal doğum yapmıştır bu hastaneyi tavsiye ederim eğer sanada yakın ise bir kerede olsa gir gör derim sultançiftliğinde.

bende Türkiye Hastanesinde doğum yaptım. Doktorum Osman Özyurt dışardan geldi

Özellikle epiduralde türkiye hastanesinin anestezi uzmanı Nezih Berksoy bu konuda çok çok iyi hastane çok temiz, bebeklerin cinsiyetlerine göre odalarda kapı süsleri var. odalarda dini kitaplar var ilgini çeken olursa ücretsiz alabiliyorsun, benim kayınvalidem 12 kitabıda almış :eek: çıkarken yine bebeğin cinsiyetine göre mavi yada pembe battaniye hediye ediyorlar. Kantinde çaylar bedava :kahve: bu minik jestler hoş oluyor. :1hug:
Bende dikiş aldırma yoktu. Emzirmeden tut bebek bakımında her şey için hemşireler yardımına koşuyor. Refakatçiye bile gerek yoktu. Ben hiç araştırmadan tesadüf gittim nasip olursa 2. doğumumdada oraya gidicem.

Hastane seçerken öncelikle yenidoğan yoğun bakımının olmasına özen göstermen ve imkanın varsa şayet bu konuda iyi olan evine yakın bir özel hastaneyi tercih etmen iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende samatya devlet hastanesinde dogum yaptım epidural normaldogum yaptım hiç para ödemedim herşeyiyle güzeldi temizlik v.b konulardada iyiydi. yerimseniben

canım ben de 11 haziranda kızımı dünyaya getirdim.hisar intercontinental hastanesinde.dr um filiz topuz.çok ama çok temiz bir hastane.epiduralli sezeryan oldum.hemşireler ebeler etrafımda dört döndü.bebek hemşireleri çok ilgiliydiler.ayağa kalkamadığım için iki saatte bir gelip temizliğimi yaptılar.tıpkı bir bebek gibi bakıldım.tek kişilik odalar banyosu tuvaleti...ameliyatım biraz zordu ama sonrası mükemmeldi.fiyatı diğer arkadaşlarınkine göre biraz fazla.ben isteğe bağlı sezeryan olduğum için ssk ödemedi.herşeyiyle 3.900 lira ödedik.ama değdi.:teytey:

Bende Maltepe Bolge Hastanesınde dogum yaptım doktorum Merve Barbaros cok memnun kaldım SSK ıle anlasmalı normal dogum ekstralar harıc 300 ytl

yasemin bende medicanada beylikdüzünde doğum yapmayı düşünüyorum..selman laçine gidicem hastane nasıl anestezi doktorları temizliği falan ben telde sordum bana 3.000 ytl dediler

bende medicine hospıtalde doğum yaptım doktorum nuriye ünseldı çok ıyı bı doktordur ben o hastened eçalışıyodum zaetn oyuzden ındırımlıydı ama temızdır bıde fatma kasapoğlu var orda oda çok fazla hastasıyla ılgılenen bırı ıkısınıde tavsıye ederım temızdır her bakımdan.sezaryan oldum buara

X