Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Hangi fondöteni önerisiniz??

Mischaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2011
158
0
Kızlar benim yağlı bir cildim var ve sivilce ve izlerden dolayı biraz kızarıklık var. Hem sivilcelerimi hem kızarıklıklarımı örtecek, yağsız, sivilce yapmayan, kapatıcılığı iyi fakat yüzde de maske gibi durmayan, doğal duran bir fondöten arıyorum. Ne önerirsiniz? Clinique düşünüyorum aslnda da emin de değilim hiç kullanan var mı??

lancome teint idole ultra olabilir. Max factor lasting performance gün içinde koyulaşıyor, o yüzden rengini dikkatli seçmen lazım

tatlım este lauder double wear ı deneyebilirsin memnun kalıcagını düşünüyorum

ben hiç kullanamam yüzüm pul pul oluyor ne kullanırsam kullanayım avonun transparan f. ni kullanıyorum arada yüzümdeki sivilce izleri falan hafifliyor seviyorum

tatlım este lauder double wear ı deneyebilirsin memnun kalıcagını düşünüyorum

cnm ben şimdi double wear light kullanıyorum ama gerçekten çok azcık kapatıyo :) ama en azından doğal görünüyo o açıdan seviyorum :) double wear da aklımda ama bazı yerlerde maske gibi duruyo falan diye yorumlar okuyunca kararsız kalmıştım ama daha hiç deneme şansım olmadı bakalım gidip deneyim bi :)

ben hiç kullanamam yüzüm pul pul oluyor ne kullanırsam kullanayım avonun transparan f. ni kullanıyorum arada yüzümdeki sivilce izleri falan hafifliyor seviyorum

cnm altına nemlendirici sür daha iyi görünür cildin. avonun ürünlerinden korkuyorum biraz bazılarında alerji yapıyo ya benim de çok alerjik bi bünyem var o yüzden cesaret edip alamadım daha hiç :)

benim cildim yağlı sivilceli ve kızarıklar mevcuttu.fondöten pudra kesinlikle kullanamıyordum.Clinique Anti-Blemish Solutions Likit Fondöten aldım fiyatı 77 ytl. artık bu üründen vazgeçmem sivilcelerimi kuruttu.mükemmel bir ürün fondöten kullanmak benim için kabus oluyordu.yağlı kızarık ve sivilceli bir cilde sahipseniz bu ürünü kesinlikle kullanmalısınız.

Canım bi ara onu kullandım ama hiç kalıcı olmadı bende bikaç saat sonra fondöten sürmemişim gibi oluyordu :S

bırcok marka denedım ama buradakı begenılerı dıkkate alarak dun este lauder double wear aldım.evet fıyatı tuzlu ama boyle fondoten gormedım.resmen cıldımı porselen gıbı yaptı.kesınlıkle tavsıye edıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…