Göz Makyajı Hangi Eyeliner?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ZyNp_fB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2011
80
0
Arkadaşlar ya eyeliner sürdüğümde göz kapağıma yapışıyo ve siyah oluyo flormarın kalem şeklinde olanlarını kullanıyorum ama akıyo maleseff.. Uygun fiyatlı başka marka önerilerinizi alabilir miyim ? :))

bende aynı dertten muzdariptim bu forumda birinden tavsiye aldım gittim flormarın dipliner ını aldım 12 liraya..2 aydır kullanıyorum daha hala bitmedi ve hiçte yapışmadı..ama sürdükten sonra bir kaç dakka elinle rüzgar yaparak kurumasını bekle tabiki hangi markayı kullanırsan kullan..

eyellineri surmeden once goz kapagınıza biraz pudra surebilirsiniz. ya da far bazi kullanabilirsiniz.

Hıı tamam o zman bnde alaym o zman bi deneyelim :) tşkkrler ..

cecile'in eyelinerını kullanıyorum çok memnunum hem de çabuk kuruyor. bi dene istersen.

Body Shop'un eyelinerini 1 senedir kullaniyorum. Cokta memnunum tabsiye ederim.. Aldigimda fiyati 25 tl gibi bir seydi sanirim. Ee madem eyeliner'a bu kadar onem veriyorsunuz akmasin istiyorsunuz birazcik paraya kiyin bir sey olmaz en azindan rahatca surersiniz

Son düzenleme:

:)çok doğru bence de..hem de gözünüze yazık kaliteli ürünler kullanın

2 senedir bourjois eyeliner kullanıyorum ve çok memnunum. Türkiye'den hiç almadım ama fiyatı 30-40 tl arası olması lazım. Gerçekten çok kaliteli kullandığınızda farkı anlayacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…