Hangi Esma’yı okursam çekingenliğim azalır bana yardımcı olabilecek var mı?

Hillstrk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
16
5
36
Arkadaşlar bendeki şey sosyal anksiyete midir nedir anlayamadım. En basitinden 20 kişilik bir ortamda bile konuşurken çekiniyorum akıcı ve kendinden emin konuşma yapamıyorum. Hiç girişken değilim. Bu sorunu ne yapsam aşamıyorum. Kızımın veli toplantısına gittiğimde bile çekiniyorum konuşma yapamıyorum. Esmalar zikirler çok etkili ama hangi Esma’yı okumalıyım bu konuda bilgisi olan varsa bana lütfen yardımcı olsun 🌺🌺

Ya Celil Ya cebbar günde 2700 adet 21 gün
Mutlaka uygulayın çok çok faydasını göreceksiniz

Çok teşekkür ederim deneyeceğim inşallah faydalı olur 🌺🌺
Lütfen okuduktan sonra sonuçları paylaşır mısınız çok kişiye önerdim ben de çok iyi bir bu işlerle ilgilenen Hocadan almıştım bunu ve söylediğim onlarca kişi çok fayda gördüklerini söylediler ben kendim de denedim ve çok faydasını gördüm⁹

Lütfen okuduktan sonra sonuçları paylaşır mısınız çok kişiye önerdim ben de çok iyi bir bu işlerle ilgilenen Hocadan almıştım bunu ve söylediğim onlarca kişi çok fayda gördüklerini söylediler ben kendim de denedim ve çok faydasını gördüm⁹
Mutlaka geri dönüş yapacağım bir de ya fettah esması var o da çok etkiliymiş sanırım

Başkası için okuyabilirmiyiz

Biliyorum ama bunun için maddi olanağım pek müsait değil bir de bu tür durumlarda esmaların çok etkili olduğunu duydum denemek istedim.

Çevrenizde üniversite hastanesi varsa en azından psikiyatri bölümüne gitmenizi öneririm. Sosyal fobiniz varsa bir sürece başlarsınız

Bu durum bende de var bende ya Fettah ya vehhab okuyorum, devamlı Allah büyük 🤲 ama size tavsiyem evde sesli bir sekllde kitap okuyun o da çok etkili 👍

Yanında rahat hissettiğiniz tanıdıklarınızla, kendinizden yaşça küçük yabancı grupla konuşmak da çekingenliğinizi yenmek için etkili olur. Çekingenliğiniz azaldıkça gittikçe yabancıları katın.

Bendeki çekingenlik daha çok, öğretmenlik yaparken azalmıştı.

X