Aile Planlaması Hangi doğum kontrol hapı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

mantarpano

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
295
1
Merhaba arkadaşlar. Doğum kontrol hapı kullanmak istiyorum ama zaten kilo problemim var, bir de o tetikler diye çekiniyorum. Cerazette diye bir hap var. Açıkçası bunu düşündüm, emzirirken bile kullanılabildiği için yan etkisi azdır diyerekten. Bu hapı kullananızın veya başka bir hap önerecek olanınız var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

canım ben hemen hemen pıyasadakı tum hapları denemısımdır mesela dıane mıranova yasmın mıcrogynon ama bence en zararsızı ve yan etkısı olmayanı cerazette kızımı emzırırken bıle kullandım ıkı yıl kullanımımda hıc bır problemım olmadı ıthal bı ılac bu pıyasadakılere pek benzemıyorr ama sunuda unutmakı her bünye bır degıl sana onerım bı ılaca başladığın zaman duzenlı olarak tartıl kılonu takıbe al zaten kılo aldırıyorsa bırakırsınn

Son düzenleme:

Sağol canım cevabın için. Evet bünyeden bünyeye farklılıklar olabilir. Ama insan yine de diğer kullanıcıların yorumlarını merak ediyor. Ben de deneyeyim en iyisi dediğin gibi takip ederim değişiklikleri olmadı değiştiririm.

ben qlarista diye bi ilac kullanıyorum doğal bi ilac mış ama 23 lira cık ara vermeden kullanıyosun hem şimdiye kadar yan etki görmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…