Hangi dersaneye gitsem kapanıyo.2 dersane deneyimim başarısız oldu.dersane önerisi olan varmı?

sahsenemmmm

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2014
12
2
Azimli istediğinde evelallah yapabilen bi insanım.başardıkça dahada hevesleniyorum ama bndeki durduk yerde moral veya isteksizlikte değil.2 dersane deneyimim başarısızlikla sonuclandi.ilkinden şikayetçi oldum hocalar berbattı.2.dersanem öyle olmasın die kaliteli ismi bilindik dersaneye yazıldım o diğerinden dahada berbattı.2sıde benim girdigim seneden sonra kapatma kararı aldı.çünkü bi tek ben değilim şikayet eden.herkes gittigine bin pisman.okuma hevesim gitsin istemiyorum.matematik özel ders alıyodum.saolsun hocam az ucret alıyo ama yinede ücret konusunda yetisemiyorum bazen.onun anlatışından gayet memnunum.oda okuldaki anlattğı öğrencilerinden daha iyi olduğumu söyler saolsun.danışmak istedigim konu,gercekten iyi anlatan,sorular oldugunda geri çevirmeyen,konu bitiminde ya tekrar yada beraber test çözdüren,geç gelip sadece anlatıp çikmayan,ilgili,özellikle matematik türkçe geometri coğrafyayı iyi ve sindire sindire anlatan,derslerde boş muhabbet etmeyen sırf ders anlatan, bi öğrenci dersle alakalı veya kendi anlatımıyla alakalı bisey söylediginde alınganlık yapmayıp kendini düzeltebilen mütevazi hoca bulunduran dersane varmı.valla yıldım kaprisli hocalardan.onlarmı çocuk bizmi öğrenciyiz anlamadm.tabi lafım bütün öğretmenlere değil.karşılaştığm hocaların %90 ı böyleydi.ya bana hep bölesi rast geldi yada artk hocalık kaprisli meslek olup çıkıverdi.lütfen önerilerinizi bekliyorum.(istanbul / avrupa yakası / avcılar-beylikdüzü metrobüs yakınlarında o civarlarda mümkünse) ama çok çok iyiyse biraz daha uzağınada razı olabilirim

X